1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Liteon 74850C a LT+

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez wyczes, Grudzień 15, 2010.

1. wyczes

wyczes Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gliwice
    Witam mam pytanie czy przy flashowaniu tego rodzaju napedu Liteon 74850C obowiazuje te same zasady co przy Liteonach 83850Cv2 bo zrobilem flasha z ixtreme 1.6 na LT+ na mojej konsoli z liteonem 83850Cv2 programem JungleFlasher bez problemu teraz kuzyn prosi mnie abym tez mu wgral LT+ do jego konsoli ale on ma wersje liteona 74850C czy wszystko przebiega tak samo jesli chodzi o zczytywanie klucza i wgrywanie jak w liteonem 83850Cv2?Z gory dzieki za pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. snake68

snake68 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rypin
    jeśli kuzyn posiada klucz od swojego napędu to sprawa jest bardzo prosta,
    wystarczy przygotować nowe firmware w JungleFlasher w wgrać do napędu.
    jeśli konsola nie była przerabiana wcześniej, będziesz potrzebował spear/igły do wyciągnięcia klucza.
    wszystko jest na forum

4. wyczes

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gliwice
    nieposiada klucza a konsolke ma przerobiona chyba jakims ixtreme bo czyta mu gry do wave 3 przy wave 4 czyba uzywal plyty activation.czyli co nieda sie wyciagnac normalnie klucza podpinajac naped pod pc i uzywajac JungleFlasher?

5. adam372

adam372 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    polska - lubelskie
    Jak przerobiona to się da. W jungle zakładka DVDKey i opcja Dummy from iXtreme i już masz klucz.

6. hesu

hesu Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    A czy do tego napedu 74850 trzeba tez jakies dodatkowe rzeczy typu przejsciowka z przelacznikiem do pc czy wystarczy podpiac kabel sata bez zadnych dodatkow do PC i zasilanie od x-a i zczytac klucz oraz wgrac LT+?

7. wyczes

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gliwice
    Jak przerobiona to się da. W jungle zakładka DVDKey i opcja Dummy from iXtreme i już masz klucz.napewno takie wybrac opcje bo jak robilem swoja konsole to wybieralem LO83info i szalalem z tacka i wyciagalem klucz teraz podpialem jego naped pod pc ten 74850C i jak daje te LO83 info wyskakuje mi ze obsluguje tylko 83 kurcze jakies rady bardzo prosze.a na dodatek niewiem co on ma za przerobke.acha i zrobilem tak jak ty napisales i tez sie niezabardzo dalo juz ci napisze co mi wyskoczylo ixtreme dvdkey extraction failed power drive with half open

Wczytywanie...

Poleć forum