1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Liteon 74850c - nowy, Liteon 83850c - "jak nowy"

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez tysonic, Luty 9, 2013.

1. tysonic

tysonic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    26
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Do sprzedania mam dwa napędy dvd do xboxa360. Jeden to fabrycznie nowy i nieużywany Liteon 74850c - posiada plombę sklepu Tomland - został tylko sprawdzony, sprawny 100%. Drugi to Liteon 83850 który jest w stanie technicznym jak nowym -kupiłem go na podmiankę za padniętego litka - zainstalowałem na nim kilka gierek i to wszystko bo chwilę pozniej przerobiłem konsolę na Rgh i tak sobie siedział w konsoli nawet nie podpięty służąc jako zaślepka.(dałem zworkę to nie migało:distant:). Na fotce nowy jest po prawej (można powiększyć). Oba napędy pasują do każdej Fatki -można wgrać dowolny soft stockowy lub Lt.

nowy 100zł + przesylka
    "jak nowy" 85 zł + przesyłka

Możliwe allegro, poza allegro. lub odbiór osobisty. Wysyłam tylko po wpłacie na konto dobrze zabezpieczone.gg 10504647 (niewidoczny najczęściej) lub priv. Ceny przez allegro +5 zł

2. Lotnik421 Xbox One

3. tysonic

tysonic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    26
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    oba sprzedane.

Wczytywanie...

Poleć forum