1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Liteon 93450c ixtreme 1.6 tylko kabel sata

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Kogutix, Październik 16, 2011.

1. Kogutix

Kogutix Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam jeszcze raz mam liteona 93450c a w nim ixtreme 1.6 i teraz pytanie czy mogę tylko za pomocą samego kabla sata podpiąć do komputera i wydobyć klucz,wcześniej miałem liteona 74850c i bez problemów udało mi się klucz wydobyć ale w tym obecnym nie mogę cały czas pokazuje że muszę tacke do połowy wysunąć.A co do dosflash nigdzie nie mogę znałeś sensownego poradnika krok po kroku po polsku.Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuje za odpowiedzi

2. Lotnik421 Xbox One

3. opeael2

opeael2 Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    390
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Nidzica
  4. Kogutix

Kogutix Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    dzieki za odpowiedz ale powiedz mi tylko czemu cały czas woła mi o to żebym tacke wysunął do połowu wysunąłem i dalej jest napisane że mam wysunąć

5. blazejp

blazejp <a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Musisz zrobić to metodą dummy from ixtreme
    Zajrzyj do tutoriala. Jak ściągąłeś JF to w katalogu documentation masz. Strona od 94 z tego co pamiętam

Wczytywanie...

Poleć forum