liteon dg-16d2s 74850c nie czyta po wgraniu LT3.0

kaju007

Użytkownik
Użytkownik
Witam
Mam problem z liteonem jak wgram mu org soft to czyta płyty prawie wszystkie ale oryginalne gry


Po wgraniu LT3 nie czyta żadnych gier komunikaty nierozpoznany dysk, przeczyść szmatką.


Wgrałem raz jeszcze LTPlus-0251-v3.0 z kluczem i mam nierozpoznany dysk kod 03-80-00 na oryginałach i kopiach
A może powinien być inny napęd?
Wersja z HDMI data 2009-06-24

Nie daje mi to spokoju i co znalazłem arginalny napęd był HWver:A0A2 a ten który wsadziłem i próbuję uruchomić LT3 ma A0A1 i może tu jest problem.
 

orso

Super Moderator
Członek Załogi
Super Moderator
Pomocnik
PSforum.pl
Napęd masz dobry przy tej dacie innych nie montowali.
Co do samego lt zrób to dosflashem i zobacz czy będzie działać, na jakim sprzęcie to robisz i czy po kliknięciu write nie masz komunikatu o błędzie?

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2
 

kaju007

Użytkownik
Użytkownik
No właśnie robię to dosflashem wszystko czyli odpalam kasuję komendą liteon e potem wprowadzam w vendor i wgrywam soft wszystkie 4 banki ok.
 

TigraTeam

Banned
a to 2009 nie jest datą serwisu ??
 

kaju007

Użytkownik
Użytkownik
Tak mam na obudowie MFR Date : 2009-06-24.
Z tego co wyczytałem w necie to tak się zachowuje po wgraniu lt3 jak by to nie był napęd od niego. No w sumie to nie jest od niego tylko z innej wyciągnąłem konsoli i różni się tylko A0A1 a orginał miał HWver:A0A2
 

kaju007

Użytkownik
Użytkownik
No właśnie że nie bo jak wgram org fw to czyta gry oryginalne.
 

Blackburn

Użytkownik
Użytkownik
jak napęd zmieniany zrób manual spoof i wybierz z jakiego napędu spoofujesz.

http://www.se7ensins.com/forums/threads/easy-drive-spoof-with-jungleflasher.84119/
 

kaju007

Użytkownik
Użytkownik
Próbowałem to to wywala błąd jak wybieram napęd ten który miałem.
 

Do góry Bottom