1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Liteon DG-16D2S czy uszkodził się procesor?? Dziwne objawy, prośba o pomocną dłoń :)

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez E1N1O1, Grudzień 18, 2011.

1. E1N1O1

E1N1O1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nakło nad Notecią
    Witam zacznę od precyzyjnego opisu :
    napęd to Liteon DG-16D2S HW A0A1 74850C
    otrzymałem go od kolesia co sam chciał sobie wgrać flash
    w napędzie był iExtreme 1.5 zgrał dumpa poprzez dummy from iXtrem wszystko ok.
    Następnie chciał wprowadzić napęd w Vendor mode, a że nie wykrywało napędu z tacką wysuniętą to dołożył masę do MPX01
    Od tej pory napęd zniknął zupełnie w jungleflasher i dostałem go w swoje łapki.

Tak więc sprawdziłem w jungle nie wyświetla napędu podłączonego do X360USB więc wchodzę do dosflash
    i też nie widać chipset AMD SB710 wykrywał wszystko więc czyszczę poprzez Liteon E.
    Ta dam, wykrywa wszystko ok Winbond 256Kb itd. wgrywam soft jest ok.
    Podłączam do konsolki nie widać napędu e64 podłączam do kompa napęd nie chce wysunąć tacki, w jf go nie widać.
    W dosflash też znów nie widać lecz po wymazaniu pamięci znów jest.
    Wracając do JF gdy odłączyłem napęd po wymazaniu pamięci zanim go zaczęło wykrywać pojawił się w JF i mogłem do niego wgrać soft po tej operacji nadal nie wykrywalny poprzez płytę główną i x360usb. Raz wyskoczył komunikat gdy chciałem wejść w Vendor mode w JF, żeby wyłączyć PoGo Mo Mhoin.
    Olśniło mnie sprawdzam na oko i nic nie widać żadnego przysmażenia na pcb pod powiększeniem też nic nie widać lecz po dołożeniu multimetru pod MPX01 jest ciągle masa miałem Liteon DG-16D2S HW A0A2 83850C sprawdziłem tam pod MPX01 nie ma masy więc coś nie gra teraz tylko co??
    Może ma ktoś jakiś pomysł lub miał podobną historię.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Serwis24lw

Serwis24lw Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Uwalony chip. Sprawdz kondziory obok MPX01, nie wiem czy sa jakieś do niego przyłączone, może któryś ma przebicie, ale wątpie.

4. E1N1O1

E1N1O1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nakło nad Notecią
    Niestety sprawdzałem ją dzisiaj do 3 na wszystkie sposoby i ****, znalazłem stare pcb od Litka 83 z Holandii tylko ma popalone ścieżki i na rogu ukruszony czip przez jakiegoś szpeca, przelutuje go i sprawdzę czy działa.
    Jbc. masz może jakiegoś MT1319L?

5. Krzysztofa

Krzysztofa Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Neederland
    Witam ciekawi mnie co dalej z tą konsolą udało się naprawić ? :)

Wczytywanie...

Poleć forum