1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

liteon i gwarancja

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez MatGar, Listopad 23, 2009.

1. MatGar

MatGar Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam, czy jest ktoś na forum kto ma przerobioną konsolę z napędem lite-on i zwracał ją na gwarancje? Pytam z ciekawości bo sam mam lite-on'a a jak wiemy w nim się nie da przywrócić oryginalnego FW.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Marcinpl25

Marcinpl25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Pruszków
    Jest wiele osób co wysłało na gwarancję przerobioną i konsolka w pełni sprawna powróciło bo MS raczej nie ma kopii gier.Sam znam typa który oddał i teraz ma nową płytę główną bo miał rrod'a na falconie.

4. szkodnikPL

szkodnikPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Możesz spróbować, najwyżej konsolka wróci do domu.

5. MatGar

MatGar Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Wiem że jest wiele osób co wysyłało przerobione konsolę, ale nie wiem czy aż tyle co wysyłało konsolę z lite-on'em bo na tym napędzie nie da się przywrócić oryginalnego FW

6. szkodnikPL

szkodnikPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Sporo osób wysyłało z przerobionym liteonem i nie mieli żadnych problemów.

Wczytywanie...

Poleć forum