1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

LiteOn iHAS 124-19B rev. B

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez jagielloma, Luty 15, 2014.

1. jagielloma

jagielloma Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam,

chciałbym sprzedać nagrywarkę LiteOn iHas 124-19B z wgranym oprogramowaniem pod płytki Verbatim (MKM). Nagrane nią może z 10 płyt bez żadnych problemów. Interesuje mnie ile za nią mogę dostać, bo jak patrzyłem na allegro to ceny były dość wysokie (ok. 160-200 zł), co mnie zaskoczyło.

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Patryk1307

Patryk1307 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Włocławek
    Te ceny są zbyt wysokie, naciągają na allegro jak tylko mogą, bo myślą, że tylko LiteOn nadaje się do nagrywania gier. Bierz za nią ok 50 zł. Moim zdaniem nikt więcej nie da.

4. pocinas

pocinas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    133
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Południowo-Zachodnia Anglia
    Patryk nie gadaj bzur bo ludzie płacą po 200 zł. Jagielloma wstaw na allegro za 180 i zobaczysz że w miarę szybko pujdzie. Jak wstawisz za 150zł jestem przekonany że w ciągu kilku godzin i sprzedany.

Napisane na Joysticku w Commodore 64. Tapatalk wczytany z kasety magnetofonowej :-D

5. zoltypl

zoltypl Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    BARTY
    za 150 biore od reki.

Wczytywanie...