1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Liteon iHAS124-19 B IXTREME Burner MAX XDG3

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez pb923, Październik 13, 2012.

1. pb923

pb923 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich.Mam takie pytanko zakupilem sobie naped jeszcze nie probowalem nic nagrywac ale szykuje mi sie nagranie Fify 3 zanim nagram zapytam.

LiteON iHAS124-19 B + IXTREME Burner MAX XDG3 WAWA (2692538792) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Przegladam forum juz dluzszy czas i nie moge nic zajarzyc,mianowicie.Poczym poznac ze plyta jest z faktorem x4 i z faktorem x2.Druga sprawa skoro naped ma wgrany juz soft to skad mam wiedziec jakich plytek moge uzywac do nagrywania,wszystkie czy jakies wybrane sprzedawca mi powiedzial ze wszystkie.O co w tym chodzi.
    Dodam ze media ID mojego napedu to Disc ID: MBIPG101-R10-65 do tej pory uzywalem Verbatimow i tak bym chcial nadal.Dzieki.Sorki doczytalem ze jest to id plytki moja plyta to TDK.Skad mam wiedziec pod jakie plyty jest przygotowany naped.

2. Lotnik421 Xbox One

3. grzesm

grzesm Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Hej. Znawca ze mnie żaden ale mogę Ci powiedzieć, że kupiłem swojego iHasa z tej samej aukcji. Narazie nagrałem dwie płyty (X-Com i ME3) na Verbatimach kupionych od tego samego sprzedawcy. Ustawienia abgx i ImgBurn'a wszystkie robiłem tak jak w poradniku na forum i jak narazie wszystko działa.

4. pb923

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nagralem Max Payne 3 i dziala tylko jeszcze jedno pytanko.Nagra mi sie gra jest ok potem przystepuje do weryfikacji i w trakcie tego przygotowania wysunie plytke chowa plytke i znow zaczyna przygotowywac do wryfikacji i weryfikuje.Dlaczego wysuwa na chwile plyte i zaraz chowa.No tak ale kiedy wlaczyc te opc ja mam caly czas wlaczone.

5. mrowa522

mrowa522 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    52
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Częstochowa
    Kończy sesje, wysuwa napęd i na nowo go rozkręca do weryfikacji to normalne-na laptopowych trzeba samemu zamykać przed werfykiacją

6. pb923

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jeszcze jedno pytanko.Jesli nagrywam gre XGD3 i w img burn wciskam start,nie pojawia mi sie tabelka w ktorej mozna zaznaczyc albo turncate albo overburning czy cos takiego poprostu odrazu startuje i wypala czy tez tak powinno byc.Nic mi tam nie ucina.Dzieki.

7. mrowa522

Polubienia:
    52
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Częstochowa
    Odp: Liteon iHAS124-19 B IXTREME Burner MAX XDG3

Jak jest poprawnie zflashowana to okienko nie wyskakuje

Wysyłane z mojego Xperia Neo V za pomocą Tapatalk 2

8. pb923

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzieki.No to chyba dobrze zrobione jest bo jak mowie Max Payna 3 dziala.Czytalem poradnik jak nagrywac gry ale sie gubie mam LT 2.0 czy moge nagrac gry na dysk,bo moja dziewczyna zagina prawie codziennie w Your Shape Fitness Evolved i jak chce wlaczyc swoja gre i jestem przekonany ze tam jest moja plytka,a tu zonk musze znow wstawac i wachlowac plyta.

9. mrowa522

Polubienia:
    52
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Częstochowa

Przy lt i tak bedziesz musiał zmienić płytę

10. gostek92

gostek92 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Chwiram
  11. mrowa522

Polubienia:
    52
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Częstochowa

Spytaj czy to rewizji b, c co do burner max to wszystko jest walkowane po kilka razy dziennie na forum wiec wysil się trochę i poszukaj

Wczytywanie...

Poleć forum