1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Liteon iHAS124-19 B IXTREME Burner MAX XDG3

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez pb923, Październik 13, 2012.

1. pb923

pb923 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich.Mam takie pytanko zakupilem sobie naped jeszcze nie probowalem nic nagrywac ale szykuje mi sie nagranie Fify 3 zanim nagram zapytam.

LiteON iHAS124-19 B + IXTREME Burner MAX XDG3 WAWA (2692538792) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Przegladam forum juz dluzszy czas i nie moge nic zajarzyc,mianowicie.Poczym poznac ze plyta jest z faktorem x4 i z faktorem x2.Druga sprawa skoro naped ma wgrany juz soft to skad mam wiedziec jakich plytek moge uzywac do nagrywania,wszystkie czy jakies wybrane sprzedawca mi powiedzial ze wszystkie.O co w tym chodzi.
    Dodam ze media ID mojego napedu to Disc ID: MBIPG101-R10-65 do tej pory uzywalem Verbatimow i tak bym chcial nadal.Dzieki.Sorki doczytalem ze jest to id plytki moja plyta to TDK.Skad mam wiedziec pod jakie plyty jest przygotowany naped.

2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. grzesm

grzesm Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Hej. Znawca ze mnie żaden ale mogę Ci powiedzieć, że kupiłem swojego iHasa z tej samej aukcji. Narazie nagrałem dwie płyty (X-Com i ME3) na Verbatimach kupionych od tego samego sprzedawcy. Ustawienia abgx i ImgBurn'a wszystkie robiłem tak jak w poradniku na forum i jak narazie wszystko działa.

4. pb923

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nagralem Max Payne 3 i dziala tylko jeszcze jedno pytanko.Nagra mi sie gra jest ok potem przystepuje do weryfikacji i w trakcie tego przygotowania wysunie plytke chowa plytke i znow zaczyna przygotowywac do wryfikacji i weryfikuje.Dlaczego wysuwa na chwile plyte i zaraz chowa.No tak ale kiedy wlaczyc te opc ja mam caly czas wlaczone.

5. mrowa522

mrowa522 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    52
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Częstochowa
    Kończy sesje, wysuwa napęd i na nowo go rozkręca do weryfikacji to normalne-na laptopowych trzeba samemu zamykać przed werfykiacją

6. pb923

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jeszcze jedno pytanko.Jesli nagrywam gre XGD3 i w img burn wciskam start,nie pojawia mi sie tabelka w ktorej mozna zaznaczyc albo turncate albo overburning czy cos takiego poprostu odrazu startuje i wypala czy tez tak powinno byc.Nic mi tam nie ucina.Dzieki.

7. mrowa522

Polubienia:
    52
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Częstochowa
    Odp: Liteon iHAS124-19 B IXTREME Burner MAX XDG3

Jak jest poprawnie zflashowana to okienko nie wyskakuje

Wysyłane z mojego Xperia Neo V za pomocą Tapatalk 2

8. pb923

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzieki.No to chyba dobrze zrobione jest bo jak mowie Max Payna 3 dziala.Czytalem poradnik jak nagrywac gry ale sie gubie mam LT 2.0 czy moge nagrac gry na dysk,bo moja dziewczyna zagina prawie codziennie w Your Shape Fitness Evolved i jak chce wlaczyc swoja gre i jestem przekonany ze tam jest moja plytka,a tu zonk musze znow wstawac i wachlowac plyta.

9. mrowa522

Polubienia:
    52
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Częstochowa

Przy lt i tak bedziesz musiał zmienić płytę

10. gostek92

gostek92 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Chwiram
  11. mrowa522

Polubienia:
    52
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Częstochowa

Spytaj czy to rewizji b, c co do burner max to wszystko jest walkowane po kilka razy dziennie na forum wiec wysil się trochę i poszukaj

Wczytywanie...

Poleć forum