1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Liteon ihas624-T32 B. Problem z flashem. Błagam o pomoc :)

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Mateusz Świętochowski, Listopad 15, 2011.

1. Mateusz Świętochowski

Mateusz Świętochowski Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    Przetrzepałem już cały internet i nic nie mogę na ten temat znaleźć... Próbowałem sflashować nagrywarkę dokładnie tak według instrukcji c4eva, także jak na youtube pokazywali i w dalszym ciągu liteon nie sflas***e mi się nie mam pojęcia czemu...
    Mam kompa stacjonarnego. nagrywarkę mam podłączoną przez ata/sata... Próbowałem nagrywać na płytki Verbatim... Wszystko w ImgBurn miałem poprawnie ustawione tak jak to było w instrukcji... (mogę tylko nagrywać przez truncate co dużo mi to nie daje bo AC:Revelations nie daje się...)
    Może mi ktoś pomóc?

Dodam też że wgrywałem GL29 i nie wiem czemu później (po sflashowaniu) zrobiło mi się GL2A.
    Od c4eva był taki plik "iHAS-624B-GL29-MKM001MKM003-final" dla GL29...
    A w necie nie mogłem już znaleźć takiego pliku dla GL2A, może wina to tego? Jeżeli tak to prosił bym o podanie linka do ściągnięcia... :D

2. Lotnik421 Xbox One

3. Mateusz Świętochowski

Mateusz Świętochowski Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dobra, już dobie poradziłem z tym problem. Jak by ktoś miał też z tym kłopoty to proponuje odpiąć się od neta i jeszcze raz sflashować nagrywarkę. Nie mam pojęcia czemu liteon za każdym razem zaczął sam mi się updatować na wersje gl2a... gdy wgrywałem gl29.

4. mario546

mario546 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    49
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Białystok
    Bo 9 listopada LiteOn wypuścił nowy FW do tej nagrywarki Lite-On iHAS624 B Firmware Downloads - Firmware HQ.

Wczytywanie...

Poleć forum