1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Liteon Ihash 124b nie odczytuje

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez lampartinho, Lipiec 19, 2012.

1. lampartinho

lampartinho Banned Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ostatnio wgrałem sobie nowy system do kompa i od tej pory moja nagrywarka liteon ihas 124b nie czyta żadnych płyt ani nie nagrywa wygląda to tak jakby działała ale nic nie robiła dalej. W imgburn przy nagrywaniu gry nie ma wgl danych o nagrywarce wyskakuje tylko takie cos jak na zdj Image - TinyPic - Free Image Hosting, Photo Sharing & Video Hosting

Chciałem sobie też przerobić nagrywarke ihas 124b na 524b tym tutkiem xboxforum.pl/artykuly-206/tutorial-jak-przerobic-ihas-124b-na-ihas-524b-i-ihas-224b-na-ihas-624b-105961/

I przy uruchomieniu programu flash utility to nawet nie moge nacisknąć write flash tak jak w tutku
    Image - TinyPic - Free Image Hosting, Photo Sharing & Video Hosting

Gdy chciałem wgrac sterowniki do nagrywarki wyskoczył bład Image - TinyPic - Free Image Hosting, Photo Sharing & Video Hosting

Pomóżcie mi jakoś żebym mógł przerobić tą nagrywarke i zeby mi dobrze nagrywała gry oraz odtwarzała plyty Pozdrawiam.Pilnie mi zalezy na czasie

Wczytywanie...

Poleć forum