1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Liteon kilka pytań.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez lukasz2110, Wrzesień 24, 2011.

1. lukasz2110

lukasz2110 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam,
    Mam pytanko, Czy możliwy jest flesh napędu z laptopa który posiada złącze SATA? ponieważ mam już wgrany ie 1.5 ale nie mam najnowszego dasha co kasuje przeróbkę przez co nie mogę zagrać w f1 2011 oraz zapewno w Fifę Pesa i inne gry które wyjdą. Oraz czy mogłby mi ktoś podesłać tuturial po patrzyłem w dziale Artykuły ale ich tam do liteona jest dość sporo i nie wiem który wybrać.? Konsolka była kiedyś przerabiana (coś było lutowane) to nawet po tym zabiegu usunie mi przeróbkę?

2. Lotnik421 Xbox One

3. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    jest tylko trzeba poczytać na forum co i jak .wpisać flash napędu na laptopie

4. 33-300

33-300 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    33-300
    Koniec z głupimi pytaniami i pomocą bo nikt już nie szuka i nie czyta odrazu nowy post albo temat i proszę wszystkich co mają wiedze nie odpowiadać czas ogarnąć to forum !!!!!!!!!!!

Wczytywanie...

Poleć forum