1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

LiteOn LT 3.0 pod USB

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez piotrek1985144, Marzec 6, 2013.

1. piotrek1985144

piotrek1985144 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Lichfield
    Witam
    mam pare pytan
    chciałbym wgrać sobie LT 3.0 na naped LiteOna , konsola FAT.
    Ptyanie nr 1 :)
    czego potrzebuje zeby zrobic to na laptopie (nie posiadam stacjonarnego)
    adapter SATA mam pod USB problemem jest zasilanie napedu.
    Moge kupic kable ale nie wiem jakie , moze ktos mi cos doradzi?
    nie potrzebuje jakiegos super profesjonalnego do masowego przerabiania tylko dla siebie zeby max 2 razy go uzyc.
    wiec preferował bym coś nie drogiego..ostatnio ktoś mi doradził jakis kabel na allegro nie pamiętam nazwy..koszt 320zl!
    wyslal bym komus zeby ktos mi to zrobil ale niestety ...w anglii ludzie tego nie robia a jak juz sie ktos trafi..to robi to jakis pakistaniec a konsole otwiera mlotkiem :) znam takie historie.
    Dlatego prosze o pomoc w zrobieniu tego:) z gory wielkie dzieki

2. Lotnik421 Xbox One

3. TheOFF

TheOFF V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    341
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    UK
    Niestety, ale na laptopie tego nie zrobisz.
    Potrzebny jest stacjonarny komputer.
    JungleFlasher ( program do przerabiania ) nie osługuje laptopów. Jeśli już, to z urządzeniem za 300zł.

Tutaj masz artykuł dotyczący przerabiania:
    http://xboxforum.pl/artykuly-206/tu...leflasher-najlepszy-artykul-edycja-2-a-98709/

Gdybym był w UK mógłbyś mi konsolkę wysłać, niestety teraz siedzę w PL i następny wyjazd szykuje w przyszłym roku.

Wczytywanie...

Poleć forum