1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Liteon nie czyta gier, nowy laser problem z regulacja prowadnic

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez DaMiX360, Wrzesień 7, 2015.

1. DaMiX360

DaMiX360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Mój Xbox przestawał powoli czytać płyty spróbowałem go skalibrować potencjometrem lecz niestety nic to nie dało dzisiaj kupiłem nowy laser jednak przez pomyłkę odkręciłem śruby na farbę od regulacji wysokości prowadnicy lasera wszystkie 3 i nie wiem jak je ustawić próbowałem z 9-10 razy. Czy ktoś mógłby mi podać ile obrotów od max wkręconej śruby do prawidłowego położenia muszę zrobić ?
    Napęd LiteOn

Ostatnia edycja: Wrzesień 7, 2015
  2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Kup nowy napęd inaczej szybko laser zajedziesz.

Wysłane z mojego SM-N7505 przy użyciu Tapatalka

Wczytywanie...

Poleć forum