1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

!! Liteon OFW !!

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez andryush, Grudzień 1, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. andryush

andryush Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Hajnówka
    Witam , przegladajac dzisiaj scenowy kanal IRC natknalem sie na bardzo ciekawa rzecz. A mianowicie OFW do LiteOn'a. Nie wiem czy jest to sprawdzony FW , jednak wyglada w miare autentycznie. W informacji o pliku wymienione zostaja nowsze napedy LiteOn 83 , sam tekst jest odrobine zbyt skomplikowany jak dla mnie , jednak mysle , ze osoby obeznane w temacie FW dadza sobie rade i udziela nam dokladniejszych informacji w jaki sposob mozemy uzyc tego pliku na nowych napedach. Download i informacje na temat tego FW ponizej :

DOWNLOAD(LiteOn 74850): ltorigspoof.zip

JungleFlasher 1.67 faktycznie pokazuje , ze FW jest orginalny(a raczej nie iXtreme ;) )

Dodatkowo zapowiedz opublikowania pozostalych FW do napedow LiteOn:

No coz , zobaczymy co to z tego wyjdzie :p

2. Lotnik421 Xbox One

3. sebolek

sebolek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Legionowo
    to byłby duży krok aczkolwiek co mi to da na banie .

4. andryush

andryush Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Hajnówka
    Ciekaw tez jestem jak sie ma sprawa ponownego wgrania iXtreme do takiego przywroconego do orginalnego stanu napedu. Czy bedzie mozliwe wgranie CFW w tak latwy sposob jak to bylo w przypadku aktualizowania iXtreme.

5. sebool12

sebool12 Guest

Znam troche angielski, ale tego tekstu nie rozumiem ;/, mógłby ktoś przetłumaczyć ?

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum