1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Liteon przeróbka, wersja dla początkującej!

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez bisera, Listopad 13, 2008.

1. bisera

bisera Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Niedawno kupiłam xboxa i okazało się, że napęd to liteon. Chciałabym go przerobić, ale biorąc pod uwagę trudności, o jakich czytałam, mam trochę wątpliwości.
    Znalazłam ofertę na allegro http://allegro.pl/item477410282_flash_przerobka_xbox_360_wszystkie_modele_warszaw.html
    i nie jestem do końca pewna, czy to zupełnie bezpieczne. Jeśli już oddam napęd do przeróbki, na co musze zwrócić szczególną uwagę? Co może być nie tak ( a mi uda się to dostrzec :)?
    Czy może znacie kogoś godnego polecenia, kto mógłby to zrobić?

2. Lotnik421 Xbox One

3. reed

reed Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Odp: Liteon przeróbka, wersja dla początkującej!

Nie da się przerobić Lite-ona. Dostaniesz po prostu inny napęd, ale sobie zabulisz...

4. Demol

Demol Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  5. monias

monias Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Odp: Liteon przeróbka, wersja dla początkującej!

Ile razy to trzeba powtarzać, samego napędu LiteOn nie da się przerobić! Da się sczytać z niego DVDkey dzięki czemu możemy włożyć do Xa nowy napęd, który da się przerobić! TO narazie jedyna metoda przerobieinia Xboxa z LiteOnem!

Wczytywanie...

Poleć forum