1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Liteon v1 a przeróbka bez lutowania

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez adi139, Listopad 24, 2010.

1. adi139

adi139 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!
    Znalazłem gościa w Łodzi, co mi przerobi Liteona v1 za 100 zł.
    Będę żałował tych pieniędzy, więc chcę przerobić go sam.
    Tu pojawia się pytanie. Czy da się go przerobić bez lutowania, tak, aby koszt nie przekroczył 20-30 zł?
    Trzeba mieć tego CK3 podobno, ale widziałem jedną aukcję na allegro i sobie życzyli 250 zł.

2. Lotnik421 Xbox One

3. przoms

przoms XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Koszt to ok 5zł o ile masz lutownicę. oczywiście jeśli nie chcesz nic lutować to możesz kupić CK3, ale dużo bardziej opłaca się to: http://xboxforum.pl/sprzetu-f11/jak-wykonac-samemu-probe-spear-do-liteona-tutorial-40125.html . Chyba że masz już jakiś iXtreme w napędzie (1.4, 1.5 itd) to nawet Probe nie będziesz musiał robić, wystarczy sam kabel SATA :)

Wczytywanie...

Poleć forum