1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Liteon v1 pilne

Temat na forum 'LT' rozpoczęty przez anchol, Wrzesień 14, 2012.

1. anchol

anchol Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    witam mam pytanie odnosnie xboxa a dokladniej z napedem liteon
    czy jest mozliwosc wyciagniecie klucza z nieprzerobionego napedu dg-16d2s v1 przez program jungleflasher bez zadnych probe i innych wynalazkow?
    Szukalem na forum, lecz nie znalazlem sadysfakcjonującej mnie odpowiedzi na dreczace mnie pytanie.
    Z gory dzieki za szybka odpowiedz i pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. onn125

onn125 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    65
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bytom (Beuthen)
  4. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Możesz, metoda mra. Ale to cięcie ścieżek w napędzie :p

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

5. ziutas

ziutas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Dołączę się. Mam probe samoróbkę do 16d4s (wyłącznik na 3.3v i igła z gnd) i w 16d2s wyciąga się tak samo klucz?

Edit:
    Już wiem, sorry za zbędny post.

OBEY ZIUTAS !! tapatalk...

6. pocinas

pocinas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    133
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Południowo-Zachodnia Anglia

Do Liteona 16D4S potrzebujesz albo SPUTNIK 360 wersja Probe (z igiełką), albo KAMIKAZE do tzw. Drillowania układu. Sputnika używasz przypadku układu MX IC, zaś Kamikaze gdy masz Winbond, jednakże jak sam zestaw mówi kamikadze tak inaczej mówiąc podobnie jest w praktyce. Drillowanie jest potrzebne do odblokowania układu zapis/odczyt, Inaczej mówiąc musisz nawiercić w odpowiednim miejscu otworek chipie (isynieje ryzyko uwalenia napędu). Chyba że masz już odblokowany napęd bo wgrywane było LTxx to sprawę masz bardzo ułatwioną. W razie gdy bylo drillowanie i uszkodzi się układ od złego unlocka wyjścia są 4. 1) kupić taki napęd z uwalonym laserem i elektroniką sprawną, ale też musisz ponownie Drillować 2) można kupić za 100zł sam układ już odblokowany, tyle że trzeba go przelutować 3) kupić nowy odblokowany napęd 4) kupić od Xecutera płytę główna odblokowaną .

7. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    uzupełniając wypowiedź pocinas ... do odblokowania napędu mxic nie trzeba sputnika wystarczy kupić rezystor 10 ohm w elektronicznym za 50 groszy.
    Co do Winbonda to fakt należy wykonać drilla w układzie co nie jest skomplikowane ale bardzo łatwo zniszczyć napęd jak się nie wie co się robi. Jeżeli natomiast drill był już robiony to żeby odblokować napęd wystarczy wacik z alkoholem przyłożyć do dziurki na czipie.

8. Shibby

Shibby Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Lub na ostro pchać nogę reza w krater ;]

Wczytywanie...

Poleć forum