1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Liteon v2

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez phantom22, Listopad 27, 2010.

1. phantom22

phantom22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam,

Proszę o poradę osób którym się udało wyciągnąć klucz z v2 zflashowanego LT, mam takie 2 napędy , chce zaktualizować z LT do LT+ i nie mogę wyciągnąć za chiny ludowe klucza, LO83info nie działa, Dummy from iXtreme też nie, z v3 nie ma problemu bo sczytuje wampirkiem, ale z v2 za chiny, wysuwanie , wsuwanie , nic nie działa:(

Windows 7 32bit
    Jungleflasher 1.76
    Sata od VIA

Proszę o pomoc, pozdrawiam !

oczywiście chodzi mi o litka 83850c v1

2. Lotnik421 Xbox One

3. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    jeżeli do napędu został wgrany LT to ma on blokadę i nie
    da sie z niego odczytać klucza inaczej jak poprzez ciecie ścieżek i lutowanie

Wczytywanie...

Poleć forum