1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Liteon w starszych konsolach.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Wendka, Grudzień 8, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Wendka

Wendka Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wtam.

Niedawno sprawdzałem jaki mam napęd według tego poradnika:http://xboxforum.pl/poradniki-f27/jak-sprawdzic-jaki-naped-posiadamy-w-konsoli-7157.html i okazało się że mam żółte kabelki pod faceplate czyli Liteon ale data produkcji to 2008.03.19 więc powinienem mieć Benq.
    Więc moje pytanie jest takie: Jaki mam właściwie napęd?

Poniżej wrzucam zdjęcia kabli(może nie są najlepszej jakości ale napewno widać kolor): ImageShack -

2. Lotnik421 Xbox One

3. CDaddy

CDaddy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wrocław
    Marzec był przełomowym miesiącem, więc to bardzo prawdopodobne, że to Liteon. Choć mój marcowy box ma benq 8]

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum