1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Liteon wyciąganie klucza po cofnięciu przeróbki.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez michalpb, Październik 30, 2011.

1. michalpb

michalpb Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich!

Problem polega na tym, że kumpel chciał zagrać w nowy szpil i po aktualizacji konsoli cofnęło mu przeróbkę (jak wiadomo za stara przeróbka). Chcę wgrać mu najnowszego LT 2.0, ale chłopak od swojego pierwszego serwisanta nie dostał klucza i nie potrafię go teraz odczytać. Jungle Flasher nie widzi mi napędu wysuwam tackę do połowy i nic próbowałem tego samego w dosflashu również nie udało się odczytać klucza. Trzeba na nowo tworzyć kontroler com itd? czy wystarczy sam kabel sata i dobry program do jego odczytania, bo z tego co mi wiadomo jak konsola była raz przerabiana to kontroler com nie jest już potrzebny, ale nie wiem jak to jest po cofnięciu przeróbki.

Dzięki za odpowiedzi pozdrawiam ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. resident202

resident202 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Domyślam się po starej przeróbce że kumpel ma Phata, jeśli tak to zarypał sprawę.
    Jeśli mu cofnęło przeróbkę to znaczy że ma wgrany firmware 02510 i pozostaje jedynie PMT/ PROBE albo MRA, tak pisze w tutku JungleFlashera:

NOTE: AFTER DASHBOARD UPDATE (13146) ALL PHAT LITEONS ARE NOW STOCK 02510 FW
    NOTE: ALL PHAT LITEON POST DASH UPDATE WILL REQUIRE PMT/PROBE 3 or MRA

Wczoraj właśnie wgrywałem sobie LT+2.0 a miałem iXtreme 1.4 i wystarczyło wyciągnąć keya sposobem Half Tray Open

4. michalpb

michalpb Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki za odpowiedź ale muszę mieć100% pewności ogarniał ktoś to?

5. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
  6. michalpb

michalpb Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki za info zrobię sobie takie cudo ale problem w tym ze w tutku JF widzi napęd u mnie nie widzi...

7. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    sprawdzales wszystkie porty? jak na zadnym nie widzi to sciagnij najnowsze sterowniki sata, jak dalej nic to inny pc.

8. michalpb

michalpb Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wszystkie jak leci po 2 razy. Inny komputer? na tym przerabiałem już 2 konsole i nigdy nie pamiętam jakim cudem znalazłem napęd w JF. Nie muszę zmienić czegoś w biosie? Bo w biosie mi ten napęd widzi ale jak włączę kompa to nic a nic.

Wczytywanie...

Poleć forum