1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Liteon wymieniany na samsunga bez spoofa a xgd3 i ap2.5

Temat na forum 'Oprogramowanie' rozpoczęty przez kurczak80, Listopad 27, 2011.

1. kurczak80

kurczak80 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    26
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Lubawka
    Witam z racji tego że mój liteon dogorywa tzn laser mam skalibrowany i dalej chodzi i płyty czyta super ale nie wiadomo jak długo. Dostałem testowo samsunga i pytanie jest takie jeżeli wgram do niego firmware 2.01 z moim kluczem bez spoofa gry xgd3 będą chodzić? Jest wiele sprzecznych informacji na forum i nawet na allegro tu podaję przykład XBOX`360 NAJNOWSZY DASHBOAR + LT`2.0 TANIO 289`PLN (1948185704) - Aukcje internetowe Allegro .
    Trochę to dla mnie jest dziwne z tym samsungiem że nie obsługuje ap2.5 oraz xgd3 skoro oryginały chyba chodzą. Poprawcie mnie jeśli się mylę.
    Proszę o opinie użytkowników co próbowali już takie coś.

2. Lotnik421 Xbox One

3. MastreDziku

MastreDziku Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    śląsk
    Miałem wiele przypadków z Samsungami, lecz 100% z nich nie odpala gier XGD3. Najpierw sądziłem, że to wina LT+2.0 Po wgraniu LT+2.01 który miał poprawić odpalanie gier XGD3 też ten sam efekt. Wniosek? Samsungi nie odpalają XGD3.

4. kurczak80

kurczak80 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    26
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Lubawka
    Dzięki także szkoda mojego czasu na kombinacje z tym napędem. Idzie z powrotem do właściciela.

Wczytywanie...

Poleć forum