1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

litle jacob

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez slawomir0104, Luty 21, 2009.

1. slawomir0104

slawomir0104 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    z miasta
    Witam . Mam u jacoba respekt 79% i dalej nie mam w telefonie opcji żeby mi przywoził broń. co mam zrobić??

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ado o

Ado o Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Chotomów
    HAHAHAHA .. Jak to co? Wybijać z nim dalej, tutaj nie ma ustalonej liczby % dla usług ziomków. Po prostu musisz z nimi wybijać do czasu, aż dostaniesz tę opcję, zresztą sam respect możesz mieć nawet na 100% i ci jajco da, tu raczej chodzi o Like. I zastanów się trochę zanim następnym razem założysz tak głupi wątek.

4. Zlocisz1234

Zlocisz1234 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Wbijac musisz dotad az zadzwoni czy pusci sms'a juz nie pamietam jak to bylo.
    Po tym jak juz zadzwoni to mozesz sobie wybrac przy dzwonieniu gun costam i on
    przyjezdza ci w jakies niedalekie od ciebie miejsce i przywozi bronie tylko ze nie przywozi ci wszyskich broni np bazooki albo m4a1

5. General Kubster

General Kubster Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Nowy Sącz
    ja z nim jezdziłem wszędzie potem ukazała mi sie informacja w prawym rogu że jest moim kumplem i moge kupować guny :)

Wczytywanie...

Poleć forum