1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Litona DG-16D2S 74850C Przerobka

Temat na forum 'LT' rozpoczęty przez Al Capone, Wrzesień 10, 2012.

1. Al Capone

Al Capone Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam
    1 jakie LT 3.0 mam wgrac do Litona DG-16D2S 74850C oraz bym prosil o linka albo nazwe tego pliku bo pobralem paczke z firmware ale tego jest tam pelno i nie wiem co wybrac
    2 ktory poradnik na forum l jest najlepszy i mozna sie nim sugerowac przy sczytaniu klucza napendu z iXtreme 1.6 do LT 3.0 i wgraniu LT 3.0 za pomoca USB Probe V3 Delux Spider
    przeglądałem inne posty ale linki wyrzucając do glownej strony

2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. Turin

Turin Guest

To jest LT 3.0 do tego litka: LTPlus-0251-v3.0.bin

A tutaj dwa przydatne tutoriale: klucz, flash.

4. Al Capone

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    a zasilanie do napędu pobieram tylko z USB Probe V3 Delux Spider ? bo nie moge jakos wykryc napendu z xbox360 pod pc w JungleFlasher.0.1.92.Beta(304) skacze po portach i nic a potem pc sie zawiesza i resetuje sie sam

5. KaBooM

KaBooM XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    109
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    LTPlus-0251-v3.0.bin używasz 74850C już nie masz w napędzie jak aktualizowałeś dasha to masz fw 0251.
    zasilanie z probe ,sata podłączone, jak w I/O port ci nie wykrywa a robisz według poradnika i masz wszystko podpięte to zmień kompa i u jakiegoś kolegi spróbuj.

6. Al Capone

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    teraz wykrywa ale jakis blad jest Status 0x50 JumgleFlasher
    czyżbym mial zablokowany napend najpierw przed przeróbka wgrałem dasha z 20 czerwca 2012
    z otwarta tacka takie cos wyskakuje
    teraz takie cos mi wyskakuje Drive is Lite-On..

7. Shibby

Shibby Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    63

Wczytywanie...

Poleć forum