1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Live chat - pytanie (wł/wył.)

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez ediskrad17, Listopad 28, 2010.

1. ediskrad17

ediskrad17 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam takie pytanie - zaakceptowałem zaproszenie do grupy Live Party do znajomego. Nie posiadam żadengo headsetu itp. i non stop słyszę rozmowę tych graczy na głośnikach w telewizorze, nawet jak włączam jakąś grę. Czy ktoś może mi powiedzieć jak to wyłączyć ? Chcę mieć tylko dźwięk z gry przez telewizor, bez rozmów, też w menu głównym ... Nie znalazłem takiej opcji w ustawieniach.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kuba2255PL

Kuba2255PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Jak jesteś w grupie to będziesz słyszał,z tego co wiem...

4. ediskrad17

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ale na głośnikach telewizora i bez możliwości wyłączenia ?? czy takie grupy zakłada się tylko po to żeby rozmawiać ?

5. MaverickPL

MaverickPL Guest

A po co dolaczasz sie do grupy skoro nie chcesz slyszec rozmow? Przeciez grupa sluzy wlasnie do rozmawiania.
    Nie podlaczaj sie do grupy nie bedziesz nikogo slyszal.
    Albo podlacz sie a potem wejsdz w ustawienia (Guide/Komunikator) i ustaw sobie inny kanal. Tylko w takim razie po co chcesz byc w grupie?

6. ediskrad17

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Koleś mnie prosił więc się zgodziłem. Myślałem, że takie grupy tworzy się też po to, że łatwiej jest się umawiać na granie czy coś. Nie wiedziałem, że to jest tylko po to żeby gadać. Spróbuję może jeszcze z tym kanałem popróbować.

7. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Mozesz wyciszyc wszystkich pokolei lub po prostu opuscic grupe.
    Grupy zaklada sie po to zeby moc rozmawiac z innymi graczami oraz jezeli gracie w jedna gre w tym samym czasie i wejdziecie do lobby jako grupe to w grach takich jak np. MW2 bedziecie w jednej druzynie,a czlonkowie Twojej grupy beda oznaczeni innym kolorem.

8. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Xbox guide > ostatnia zakładka po prawej> preferencje > głos > wycisz sobie

Wczytywanie...

Poleć forum