1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Live dwa konta na jednym mailu

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez pabllopl, Sierpień 29, 2013.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. pabllopl

pabllopl Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Puławy
    mam taki nietypowy troszke problem otoz kilkanasicie dni temu stalem sie posiadaczem xbox'a zarejestrowalem sie przedtem na stronie xbox.com itp itd nastepnie przy pierwszym uruchomieniu znow musialem sie rejestrowac i wpisalem ten sam mail, teraz mam tak jakby dwa konta na jednym mailu logujac sie przez strone jedno a logujac przez konsole drugie czy da sie cos z tym zrobic aby polaczyc je w jednosc?

jakies pomysly?

2. Lotnik421 Xbox One

3. matt011

matt011 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Wałbrzych
    Sprawdz czy mozesz sie zalogowac na.kompie wpisujac to samo co na konsoli :)

Wysyłane z mojego GT-S5570 za pomocą Tapatalk 2

4. pabllopl

pabllopl Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Puławy
    ale przeciez napisalem ze logujac sie na kompie jestem tak jakby na jednym koncie z jednym nickiem a logujac na konsoli na drugim koncie z drugim nickiem maile i wszystko tu i tu mam takie samo ktos kiedys sie z czyms takim spotkal? :)

5. maxankazuya

maxankazuya Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    95
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    nie...nie spotkalem sie- po cholere zakladasz 2x to samo konto wystarczylo pobrac profil na konsoli (zalogowac sie)

6. pabllopl

pabllopl Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Puławy
    po taka cholere ze sie profil pobrac nie chcial przy pierwszym uruchomieniu dlatego tez zalozylem nowy i rezultat jest taki ze wszystko smiga tylko nie moge sie na niego zalogowac przez strone :) jest jakis kontakt do supportu moze oni mi pomoga

7. maxankazuya

maxankazuya Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    95
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    jak ktos sie za to bierze jak pies do jerza to takie krzaki wychodza... konto najlepiej zakladac na konsoli ( na PC jak aktywujesz golda czy punkty to jest opóźnienie kilkugodzinne może z kontem jest tak samo ....zalozyles na PC i zamiast poczekac pare godzin próbowales zalogowac sie na konsole ... i dalej utworzyles nowe identyczne ale oddzielne konto ... innej opcji nie widze chyba ze cos schrzaniles- dzwon na infolinie goscie/M$ co jak co ale serwis maja w porzadku)

8. matt011

matt011 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Wałbrzych
    Nowy e-mail i nowe konto lecz załóżone na konsoli nie na PC :) I tak będzie najprościej :)

9. pabllopl

pabllopl Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Puławy
    kontakt z supportem pomogl i wszystko gra mozna zamknac :)

10. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    Zamykam

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.