Live Gold za 1PLN + 2 gry arcade gratis. Jak te gry pobrać?

koli84

Użytkownik
Użytkownik
Witam!
Dzisiaj rano włanczając konsole w zakładce "centrum uwagi" Pojawiła mi się oferta jak w tytule. Nie zastanawiając się długo kupiłem ten miesiąc live gold za 1PLN ale nie wiem jak pobrać te gry? Szczerze powiedziawszy nie pamiętam nawet jakie były tutuły tych gier?

Pytanie?
Skąd je teraz mogę pobrać?
 

raflooldz

Banned
z tą oferta był haczyk, że kupujesz na miesiac za 1 zł a za drugi musisz normalnie zapłacić ile oni tam biorą, nadal tak jest?

co do gier, kod na ich pobranie dostaniesz na live zapewne w wiadomości, w ciągu kilku tygodni. hehehe.
 

Brudsien

Pomocnik
Pomocnik
U mnie tego nie ma ale znajac ta promocje to nie jest tak ze masz za 1zl golda, czym placiles karta ?
Jak karta to co miesiac beda ci sciagac miesięczna oplate za golda, a jaka to pisze malym drukiem, co do gier to tez tam na pewno pisalo jakie gry dostaniesz ale po miesiacu czasu zostana ci one przydzielone bo w okresie ktorym masz 1zl nie dostaniesz ich
 

koli84

Użytkownik
Użytkownik
no tak, płaciłem kartą, ale szczerze powiedziawszy nie doczytałem nigdzie że za drugi miesiąc muszę zapłacić normalnie... Zresztą to nie ważne, bo karta i tak kończy swoją ważność za 2 tygodnie:D A co do gier, to myślałem po prostu że one będą do pobrania od ręki, ale skoro tak mówicie, no to cóż:)

Sorry w ogóle za ten temat, ale w dziedzinie live jestem świeży:)

POZDRAWIAM!
 

Brudsien

Pomocnik
Pomocnik
No czyli zlapales sie na ta reklame i tyle, a to ze karta traci waznosc nie ma znaczenia, po utracie waznosci albo bank przekieruje platnosc na nowa karte/konto albo ms zablokuje ci golda i i tak bedziesz musial placic albo "ladnie" poprosza o nowy numer karty, to wszystko pisze w regulaminie
Do miesiąca czasu mozesz tez zrezygnować z golda bez oplat i to ci radze jesli nie masz zamiaru za niego placic
 

Do góry Bottom