1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Live gold

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez krusader, Wrzesień 25, 2010.

1. krusader

krusader Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    Jak mam założyć konto gold? Kupiłem parę dni temu xbox 360 slim, zarejestrowałem się na live i chciałem upgradowac do golda. Czytałem że po zakupie można za darmo grac przez miesiąc. W pudełku powinna być zdrapka czy coś takiego? Przeglądałem instrukcje i nigdzie tego kodu nie mogę znaleźć. Czy do każdej nowo zakupionej konsoli dodają miesiąc golda?
    Dodam tylko, że nie kupiłem używanej, tylko prosto ze sklepu.

2. Lotnik421 Xbox One

3. nakyls

nakyls Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Gdy ja zakładałem konto na Xbox Live to potem zapytał się mnie czy chcę skorzystać z Gold przez jeden miesiąc ;)

4. krusader

krusader Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    OK to już chyba znalazłem odpowiedź. Ja gram na koncie co utworzyłem jeszcze parę lat temu na kompie. Spróbuje założyć nowe konto poprzez xboxa i mam na dzieje, że też mnie zapyta ;)

5. Marcinpl25

Marcinpl25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Pruszków
    Przy rejestrowaniu nowego konta samo zapyta się o uaktywnienie darmowego miesiąca golda ty tylko potwierdzasz.

6. Bilbopl

Bilbopl Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Sieradz
    Z tego co mi wiadomo, tworząc pierwsze 3 konta z poziomu konsoli do każdego z 3 kont powinieneś dostać miesiąc live za free.

7. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    robiąc konto przez PC, nie dostajesz darmowego Golda.
    Musisz utworzyc nowe konto z poziomu konsoli.

8. ufo400

ufo400 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Tomaszów Lubelski
    A jeżeli ja bym nie zakładał konta przez np. 2 miesiące, a założę później konto, to wtedy też będę miał miesiąc za darmo?

9. Bilbopl

Bilbopl Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Sieradz
    Tak, możesz np. założyć jedno konto, pograć darmowy miesiąc, jak się skończy gold zakładasz następne i po kolejnym miesiącu następne :) Ja zrobiłem błąd i zrobiłem od razu sobie 2 konta i gold mi się równocześnie skończył ;p

Wczytywanie...

Poleć forum