1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

[Live Market Place / REGION] Problem z pobieraniem niektórych demówek

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez none20, Marzec 11, 2009.

1. none20

none20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam,
    starałem się znaleźć korzystając z wyszukiwarki podobnego tematu, lecz nie znalazłem go, albo ktoś z formułował go źle, albo ja nie umiem szukać ;)

Otóż, stworzyłem sobie konto konsolą xbox, uzupełniłem wszelkie dane, tak aby były poprawne na kraj: Londyn, kierowałem się pewnym poradnikiem na internecie, gdzie tamta osoba tłumaczyła, aby nie rejestrować na Polskę, bo usługi live w Polsce nie ma.

Nie wiem jak u Was, ale ja nie mogę pobierać wszystkich demówek na swoim xboxie, ani poprzez stronę www, ani poprzez konsolę, podczas próby pobierania np. Ninja Gaiden 2, lub DarkSector, czy też CrackDown (są również inne gry...) pisze mi mniej więcej coś takiego "bieżący element nie jest dostępny z tej lokalizacji". Teorytycznie wydaje mi się, że jest to wina regionu na jaki jestem zarejestrowany, czy powinienem rejestrować się na Polskę, by móc pobierać wszystkie gry, które widnieją w game marketplace?

Czekam na odpowiedź,
    dziękuję i pozdrawiam,
    none20

2. Lotnik421 Xbox One

3. miedzianek

miedzianek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    niema live na polske wiec sie nie zarejestrujesz

niesciagniesz gdyz jest blokada na okreslony zakres ip(czyli min polske) na niektore rzeczy

4. mati007kom

mati007kom Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Pruszków
    nie, na Polske i tak byś sie nie zarejestrował.
    tamte dema pewnie były dostępne dla USA

5. none20

none20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    pozwól, że odniosę się do Twojej wypowiedzi. Najdziwniejsze jest to, że ściągnąłem demo NinjaGaiden 2 z internetu i normalnie jest w niej POLSKI język. Także wątpie, że dla polski ta gra byłaby niedostępna a jednocześnie była po polsku... więc o co tak naprawdę z tym chodzi?

6. marwol

marwol Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    NIE MA POLSKIEGO XBOX LIVE, a to, że dema niektóre są po polsku to zasługa developerów, którzy wiedzą, że ci co nie mają w swoim kraju live to się zarejestrują na inny. Co do twojego pytania te gry posiadają BLOKADE REGIONALNĄ (czyli sprawdza twoje ip i wie skąd się logujesz). Teoretycznie nie wolno się rejestrowac na inny kraj jak sie nie ma własnego live, jednak m$ zarabia na tym grubą forse i nie chce ryzykować, tylko niektóre rzeczy blokuje wspomniana Blokada Reginalna.

Wczytywanie...

Poleć forum