1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

live opinia jakości .

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez widelec, Marzec 13, 2010.

1. widelec

widelec Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Przymierzam się do kupna mojej pierwszej konsoli, i mam pare pytań co do gry na live. Zawsze da się z kim pograć na live w takie tytlu jak mw2/bc2 i inne fps? są lagi/bugi od strony serwerów? Warte ogólne jest to tych 5 dych miesięcznie?
    Bo nie wiem czy przerabiać i grać tylko w tytuły offline (duża oszczędność na kasie) czy zostawić bez przeróbki i pykać na sieci (drogie gry/kupno routera/miesieczny abonament).
    Proszę głównie o opinie czy warto...

2. Lotnik421 Xbox One

3. Patrolek PL

Patrolek PL XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    W-wa
    Ja osobiście uważam że warto. Jak masz słaby internet to będą lagi. Nie wiem jak te tytuły ale w GTA 4 zawsze pograsz :) Możesz przerobić na ixtreme LT i możesz grać na LIVE.
    Mam nadzieje że pomogłem :)

4. maclogan

maclogan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Shiojiri
    Żeby bezproblemowo grać wystarczy łącze 1mb . Chętnych na grę nie brakuje choć sporym minusem jest to że ta przyjemność jest niestety płatna . Ale jak kupujesz nową konsolę to możesz na niej utworzyć 3 konta a każde z 1 miesięcznym , darmowym GOLD-em . Więc w sumie 3 miesiące grasz za darmo . Co do przeróbki to musisz sam zdecydować czy chcesz grać online w kilka gier , czy we wszystko co chcesz ale offline , przynajmniej do wyłapania bana na przerobionej konsoli .

5. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1062
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Tak dla sprostowanie nie "5 dych miesięcznie" XBOX LIVE GOLD 12 MIESIĘCY AUTOMAT 24H/DOBE EU/US (957233181) - Aukcje internetowe Allegro

6. Patrolek PL

Patrolek PL XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    W-wa
    Tak dla sprostowania 1 miesiąc XBOX Live Gold EU/US - AUTOMAT 24h/7 (numer 956756407)

Wczytywanie...

Poleć forum