1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Live, przeróbka.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Smok'e, Styczeń 5, 2011.

1. Smok'e

Smok'e Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Poznań
    Witam.

Granie offline już mnie lekko nudzi i chciałem podłączyć xbox'a do live. Posiadam przeróbkę LT ( nie + ) i tutaj nasuwa się pytanie czy mogę na niej grać "spokojnie" czy też warto by było zrobić upgreat.

Jeszcze jedno pytanie czy ktoś wie czy nie szykuje się jakaś nowa przeróbka bo kasy w błoto nie chce znowu wrzucać.
    Pozdro. :>

2. Lotnik421 Xbox One

3. rs.pect

rs.pect Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    gdzieś w Polsce
    Możesz spokojnie grać, ale bez LT+ omijaj tytuły Fable III, Assassin's Creed: Brotherhood i NFS: HP. Póki co, raczej nie będzie nowego flashu napędu.

4. Smok'e

Smok'e Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Poznań
  5. BuddyX10

BuddyX10 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jemu chodziło o grę online. Zmyliłeś go.... grając na LT możesz być wykryty , na LT+ na razie (z tego co wiem) nikt jeszcze nie dostał bana.

6. rs.pect

rs.pect Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    gdzieś w Polsce
    Tak, koniecznie do Xbox Live sprawdzaj ISO programem abgx360. Gry muszą mieć SSv2 (z wyjątkiem tych z domyślnym wave 1 i 2).

LT+ to niemalże to samo, co LT, lecz zawiera dodatkowo obsługę AP 25, iXtreme od wersji LT nie sprawdza, czy gra jest poprawna, dzięki czemu M$ nie może wykryć modyfikacji firmware.

7. Smok'e

Smok'e Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Poznań
    No to teraz nie wiem bo juz prawie podłączyłem xbox'a :p

Jeszcze jedno pytanie czy gry zainstalowane na hdd odinstalować bo one nie były puszczane przez abgx'a. Aha i jeszcze jedno sprawdzać mam tym poradnikiem z twojego podpisu czy jakoś inaczej?

8. Sir Dejv

Sir Dejv Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza.
    W kazdej przerobce nie ma 100% ze cie nie zlapia. Moja rada ?, graj na starych grach tak jak ja. Juz prawie rok mam przerobionego ciagle gram na live i nie jestem zlapany. Nie wychylam sie z nowymi dashboardami + grami. Jak wchodzi aktualizacja nie ryje sie jak swinie do koryta czekam az wszyscy poaktualizuja i wtedy podpinam i aktualizuje .. + Wypinaj kabel jak nie grasz na Live, troche trudniej bedzie cie chapnac ;D.

9. Hosee

Hosee Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Możesz grać na Live tylko i wyłącznie na własną odpowiedzialność. Sprawdzaj ABGXem gierki i powinno być spoko.

Wczytywanie...

Poleć forum