1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Live Stream z Black Ops 2

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez ogames, Styczeń 2, 2013.

1. ogames

ogames Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Polska, Suwałki
    Witam, otóż mam pewien problem. Ostatnio zorientowałem się, że w BO2, jest możliwość wysyłania obrazu na Live'ie do YouTube. Zrobiłem wszystko, by wysyłać obraz. Włączam Live Stream'a, na konsoli gra chodzi płynnie, jak normalnie. Jednakże, jeżeli wejdę na moją transmisję na profilu, obraz tnie się, jakby był nagrywany kalkulatorem... Nie wiem, co może być tego powodem. Macie jakieś propozycje? Czy problem może leżeć w słabym łączu internetowym? Btw. sprawdzałem na innym kompie, to samo.
    Proszę o odpowiedź.

2. Lotnik421 Xbox One

3. ogames

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Polska, Suwałki
    Ktoś coś poradzi? A może to problem zbyt małego uploadu?

4. Deadpool

Deadpool Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Live Stream głownie opiera się na uploadzie, więc możliwe, że jak jest niski to będzie tak jak masz.

5. ogames

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Polska, Suwałki
    Ehh, więc raczej nie da się nic poradzić ;/. Temat do zamknięcia.

Wczytywanie...

Poleć forum