1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

live - UK czy PL

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez k0zik, Październik 27, 2012.

1. k0zik

k0zik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Pułtusk
    Czołem,

Mam taki temacik.
    Kupiłem niedawno kolejnego po kilku latach xboxa 360 i zalogowalem się profilem który założyłem kilka lat temu, kiedy jeszcze nie bylo polskiego live'a.
    Live był założony na UK.

Porównałem oba live'y - pl i uk - i stwierdzam że uk jest znaczenie bogatszy.

W związku z tym mam do was pytanie. Czy są jakieś ograniczenia lub konsekwencje jeśli będę sobie używał tego konta na UK ?
    Czy mogę go sobie używać do woli ?
    A może istnieje jakiś nakaz MS że trzeba konta zakładać na kraj w którym się mieszka ?
    Dodam że zamierzam oczywiście płacić kartą na PL.

Pozdrawiam
    k0zz

2. Lotnik421 Xbox One

3. PokerFacowaty

PokerFacowaty Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polska
    Nie ma żadnego nakazu. Robisz i grasz na kontach jakich chcesz, masz do tego prawo. Konto UK jest bogatsze. Ja osobiście mam konto polskie do grania, i amerykańskie w rezerwie, gdy jakiejś gry lub dema nie ma na polskim XBL. Jedynie co do karty nie mam pojęcia, jednak zawsze można poratować się PayPal'em.

4. pytek12341

pytek12341 Banned Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Sulejów
    Ja proponuje ci konto UK. Jest tam dużo więcej materiałów z których można korzystać a PL jest strasznie okrojone. A co do płatności PayPal to i tam trzeba dodać kartę kredytową, sam sprawdzałem.

Wczytywanie...

Poleć forum