1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

live

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez kadek05, Maj 26, 2010.

1. kadek05

kadek05 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jak wyglada probka konta xbox, to jest jakas kartka, pudelko, czy moze sam kod? wczoraj dotarla w konco do mnie konsola, w opisie aukcji bylo napisane,ze takowa probka jest, a na chwile obecna nie moge jej znalezc, albo jej nie ma, albo to ja jej nie widze. a przyznam sie szczerze,ze nie wiem czego mam szukac...

2. Lotnik421 Xbox One

3. sloniu

sloniu trolololololo V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jak masz po serwisie xboxa to jest zdrapka.

4. bgszef

bgszef Banned

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Cie znam skarbie?
    Zaloz po prostu nowe konto i dolacz do xbox live. I tym sposobem masz darmowy miesiac. Mozesz zalozyc 3 konta na jednej konsoli.

5. nakoz

nakoz The Legend Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków - Irlandia
    Tak przy nowej konsoli nie ma zdrapki tylko po prostu się rejestrujesz i wybierasz - dołącz do usługi xbox live.

było, kosz.

Wczytywanie...

Poleć forum