1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

live

Temat na forum 'Przywitaj się' rozpoczęty przez patmat1982, Listopad 4, 2012.

1. patmat1982

patmat1982 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    witam
    od 2 dni jestem szczęśliwym posiadaczem xbox 360 z kinectem.założyłem konto na xbox live mam pytanie. zeby grać w sieci z ludzmi trzeba miec zdefiniowanych znajomych?? czy mozna grc z nieznajomymi, jesli tak to jak??? pozdrawiam Patryk

2. Lotnik421 Xbox One

3. WhiteMan

WhiteMan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Tychy
    można wszystko ale trzeba mieć konto Gold lub Silver Plus na nowej konsoli masz 3 konta każde nowe ma 1 miesiąc grania na x box live potem trzeba kupic zdrapke

Wczytywanie...

Poleć forum