1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Livebox i Windows 7

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez tomas89, Wrzesień 10, 2010.

1. tomas89

tomas89 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bdg
    Witam !

Mam problem. Kupiłem nowego stacjonarnego PC z Windowsem 7, do tego wymieniłem modem w TP na Liveboxa. Przyjechałem do domu wszystko rozpakowałem. Komputer śmiga, jednak Livebox już nie. Kiedy wkładam płytkę do napędu pojawia sie komunikat że Operating system unsupported, czyli że nie obsługuje windows 7. I co ja mam teraz zrobić? :p

Czy wystarczy jak podłacze zasilanie do Boxa, kabel telefoniczny i Ethernet bez żadnego sterownika to ruszy? Pozatym gdzie mam wpisać login i hasło dostępu do neo? Masakra z tym liveboxem :| Jaki jest adres do wejścia do ustawień w Boxie? Czy pod Windows 7 wymagany jest jakiś sterownik do urządzenia? Bo zapewne oprogramowania żadnego nie ma do obsługi.

Nie chce dzwonić do TP, bo wiecie jak tam jest... Wole zapytać Was, niż noobków z TP :p

2. Lotnik421 Xbox One

3. #PCMR

#PCMR Ryżownik V.I.P Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    167
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Opole
    Mi przez kabel ethernet smiga bez problemu, nie musze nic instalowac.
    Wystarczy po podlaczeniu kabla wejsc przez przegladarke na http://192.168.1.1 (Login: admin hasło: admin)
    Potem klikasz modyfikuj przy "połączenie internetowe" i tam wpisujesz dane do dostępu do neostrady.

4. Brzoskwin.

Brzoskwin. Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ja też miałem wczoraj ten problem, lecz już działa.
    Musisz zainstalować sterowniki z płyty na Windows 7 32b/64b. Później zainstaluj livebox, który jest na pierwszej stronie, na płytce i powinno działać.

Wczytywanie...

Poleć forum