1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Lizard nie widzi klucza

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kura01, Luty 20, 2012.

1. kura01

kura01 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam kupiłem nowy naped wersja 0225 wczesniej mialem 9504 mialem odczytany klucz wgralem go z softem za pomoca lizarda do nowego napedu i konsolka smiga ale nie moge z samego napedu odczytywac klucza co moze byc tego powodem ???

2. Lotnik421 Xbox One

3. SerwisKonsol

SerwisKonsol Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kraków
    Jak nie możesz odczytywać klucza? Zablokowałeś go softowo czy hard? Jaki ma chip ten nowy naped? Bo jeśli teraz chcesz go odblokować to musisz wiercić/ciąć. Chyba że chodzi ci o slimkey.

4. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    Lizard360 i toolbox z aktualizowany ? jaki masz komunikat na urządzeniu ?

5. kura01

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Konsola nie jest zablokowana własnie że chodzi wczesniej miałem napęd 9504 teraz mam 0225 z wgranym softem dla 0272 z oryginalnym kluczem i smiga. Ale jak włącze odczyt klucza to wyskakuje mi no FW. Teraz jak wgrywałem nowy LT 3.0 to odpaliłem ten plik z FW dołożyłem przeróbke LT i wczytałem napęd to przyjął. Ale nie umiem odczytać klucza. Wcześniej na tym 9504 wszystko działało. Może skuli nowej wersji potrzebne jest zaktualizowanie Lizarda. A jak go uruchomie to pisze unlock czyli naped nie zablokowany. POZDRAWIAM

6. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    Ojej...wejdź w lizarda -> SLIM LITEON -> (druga opcja) Read Key From (taki kluczyk)....wyciąga klucz ?
    a teraz wejdź w MTK i sprawdź czy masz 0x8c lock czy 0x00 unlock

7. kura01

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wchodze w ten kluczyk i wyskakuje no fw i wykrzyknik. A jak dam MTK to przy 0x00 pisze unlock.

8. materac48

materac48 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Rybnik
    Patrzyłeś czy napęd drillowany/cięty ?

Wczytywanie...

Poleć forum