1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Lockerz.com

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez VESPERUS v2, Luty 22, 2010.

1. VESPERUS v2

VESPERUS v2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wolsztyn
    Nie wiem czy mogę tu wstawić taki temat, jeśli nie to proszę go usunąć

Czy jak na stałym IP będę robił co chwilę nowe e-maile i wysyłał do nich zaproszenia po czym przyjmował je to odbiorą mi punkty czy coś ?

Alę proszę mi napisać ten kto wie, a nie ktoś nastawiony że to nie uczciwe. Bo w tym kraju wszystko jest nie uczciwe :D

2. Lotnik421 Xbox One

3. moro444

moro444 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  4. kasztanek9994

kasztanek9994 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Tm
    mozna "potwierdzam" ;P sam mam z 7 maili ;d .... .

5. chudas94

chudas94 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Mysłowice
    chodzi o to, że można zapraszać członków twojej rodziny którzy mieszkają z tobą w mieszkaniu/domu. Za Fake konta czasami banują

Poleć forum