1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Lockerz- gry,elektronika i nie tylko, za punkty. NAPRAWDE

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez ANTEKpl, Maj 1, 2010.

1. ANTEKpl

ANTEKpl Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko
    Przepraszam, jesli taki temat juz istnieje,ale go nie znalazlem.

Otoz jest taka strona, lockerz.com ,na ktorej za zalogowanie sie (raz na dzien),odpwiedzenie na ankiete,ogladanie filmikow oraz zapraszanie innych dostaje sie punkty. Dzieki tym punktom mozemy odebrac bezplatnie(jedynie clo i vat)jakas nagrode. Odbywa sie to mniej-wiecej co 3,4 tygodnie,w czasie tzw. restockow. Nagrody mozna zobaczc w kazdym momencie.
    Jest rownierz zupelna nowosc-sklep, ktory za niedlugo sie otworzy,i przez internetbedziemy mogli tam cos kupowac, z mozliwoscia znizek dzieki punktom.
    Jednak sklepu beda mogli uzywac osoby,ktore maja tzw. Z-list. Status Z-list otrzymuje sie po zaproszeniu 20 osob,ktore sie zarejestruja. Gdy to sie stanie, dostajemy kosulke oraz zawsze uzyskujemy 2x wiecej punktow.

PROSZE MI WIERZYC ZE TO PRAWDZIWE!!!!Zalozycielem lockerz jest byly prezes amazon,firmy ktora sprzedaje ksiazki przez internet na caly swiat.

By moc zarejestrowac aie na tej stronie,potrzebne jest zaproszenie. A ja takowe 15 moge zaoferowac oczywiscie za free. Kto zainteresowany, prosze pisac.

Oto punktacja:
    zalogowanie-2ptz
    ankieta-2ptz
    filmik-2ptz,

w wieksosc weekendow dostaje sie 2x wiecej ptz za filmiki,tak samo za Z-list (prawdopodobnie razem mozna dostawac 8 ptz)

gra na xboxa-400ptz (ale zdobylem te punkty w tydzien,nie siedzac caly cas przed kompem,filmik sam mi sie ogladal,a ja robilem co innego)
    sa rownierz ipody,iphony,zegarki,koszulki itd.

KTO Z WAS JEST ZAINTERESOWANY ZAPROSZENIEM,PROSZE PISAC W POSTACH. POSZUKAJCIE OPINIE LOCKERZ NA INNYCH FORACH I STRONACH INTERETOWYCH.

Wczytywanie...