1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Lockerz-Nagrody za punkty

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez kielan04, Listopad 30, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. kielan04

kielan04 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jakby jeszcze ktoś tym nie słyszał to wytłumaczę co to jest.
    Lockerz to system w którym zdobywamy wirtualne punkty i wymieniamy na nagrody.
    Wiem dużo ludzi mi pewnie zarzuci że to jakiś przekręt albo coś.Żeby nie było zobaczcie sobie filmy z rozpakowywaniem paczek :
    Videos - VidoEmo - Emotional Video Unity … +Unboxing+
    Można także znaleźć informacje w sieci kto jest właścicielem tego serwisu, a jest to były dyrektor amazonu.

Zarejestrowanie na stronie jest możliwe tylko przez zaproszenie, więc jeżeli ktoś by chciał to mogę wysłać, tylko potrzebny jest wasz e-mail <gg 10283832> lub piszcie tutaj> bo niestety nie ma innej opcji typu kody czy coś.

Zaraz na początku gramy w grę jednorazową w której możemy zdobyć do 60 punktów(mi udało się zdobyć 29).
    A teraz za ile punktów jest sprzęt który nas interesuje?
    Wii, wii fit kosztuje 250 punktów.
    Gry kosztują 100 punktów.
    Dodatkowo wysyłka do Polski to 20 punktów, ale od 15 października ma się to zmienić.

2. Lotnik421 Xbox One

3. lazarro

lazarro Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jeśłi ktoś chciałby zapke ode mnie na LOCKERZa niech pisze na PW lub na gg (3598540)
    pozdro

4. vaalery

vaalery Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum