1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Lockerz - opinia?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Cudaczny, Marzec 13, 2010.

1. Cudaczny

Cudaczny Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam zalozylem konto na lokerz z zaproszenia znajomego, wszystkko wyglada na tyle słitaśnie, że szukam ukrytego haczyka.

Chcialbym sie spytac drodzy forumowicze, czy udalo wam się zdobyc jakies dobro materialne w ten sposob?, jesli tak - to pochwalcie sie co, o ile nie jest to objeta przez rzad polski tajemnica.

Pytam tylko i wylacznie, dlatego bo niekiedy mam nadmiar czasu i moge sobie wrzucic w tle jakies teledyski z Rihanną czy ew pograc w tego snake'a, czy co oni tam mają, tylko czy warto jest tracic na to czas?

pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. chudas94

chudas94 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Mysłowice
    Ja zamówiłem koszulkę, jak dojdzie to wstawię to foto :)

4. jarek43_16

jarek43_16 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lisów
    ja mam koszulke z-lister i czarny termos, a koszulka osdyssa ponoć jest już w drodze do mnie

5. fifty

fifty Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Inowrocław
    Ja mam już koszulkę. W lutowym rozdaniu nagród udało mi się zdobyć Army Of Two 40 days
    dostałem 2 potwierdzenia jedno że już wysłali. W tym tygodniu dostane :)

6. Pls

Pls Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Z tego co słyszę i czytam to najwięcej ludzi dostało koszulki.... A jeśli chodzi o lepszy sprzęt to słyszę głównie: kolega kolegi brata wygrał.... Wiem, że były przypadki, że ktoś wygrał np. psp ale mu nie wysłali bo (niesprawiedliwie) osądzili, że ktoś tam oszukuje. Dla mnie jest to strata czasu i robienie z ludzi idiotów. Niedługo jeszcze ruszy większa polska ściema "take a gift".

7. only

only Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    ja wygrałem Flip Video Ultra HD, taką niedużą kamerę, na tą chwile nie ma już jej na Lockerz

8. dathan

dathan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Białystok
    W grudniu psp , w styczniu tekken 6 ale niestety ntsc :)
    mój sąsiad dostał ipoda shuffle . A jeszcze drugi bon amazon 50 £ więc polecam . Haków jako tako nie ma z ich strony ale za paczkę o wartości powyżej iluśtam zł płaci się podatek 22% wartości paczki . Ja np. Płaciłem za psp 134 zł a za grę nic.

9. sloma

sloma Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    dopiero lekko ponad 200 pkt zbieram na ps3 zobaczym co z tego wyjdzie:D

10. krosfajer

krosfajer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Ja to koszuleczkę i 25$ na PayPal. Teraz to lypa jest, bo dodali te filmy za punkty i trzeba siedzieć po kilkanaście minut dziennie na stronie, a kiedyś wystarczyło wejść, zdobyć punkty i wyjść. W ostatnim restocku to tylko jak odświeżyłem to nic z elektroniki nie było, a z PayPali zostało tylko 25$ i i tak było zbugowane. Podobnież właśnie pod koniec roku to coś tam się dało wyrwać, ale z nowym rokiem o PS3, albo jakimś iPodzie to można pomarzyć.
    Zobaczymy co będzie w tym miesiącu. Na zachętę podnieśli ceny czterokrotnie, mniam.

11. bgszef

bgszef Banned

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Cie znam skarbie?
    da mi ktos zaproszenie? bgszef@gmail.com z gory thx ;)

Wczytywanie...

Poleć forum