1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Lockerz

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez gamekillerpolska, Luty 7, 2010.

1. gamekillerpolska

gamekillerpolska Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Elo jeśli ktoś nie ma konta na lockerz to niech napisze mi PW z mailem a napewno dostanie zaproszenie . Mój kolega ostatnio na restocku(czas gdzie aktywna jest wymiana pkt lockerz tzw PTZ, na nagrody)zgarnoł 25$ PayPal.Jeśli do kogoś szczęście sie uśmiechnie i ma wystarzczając PTZ można zgarnąc nową gre na Xsa,psp,i pod toucha czy nawet samego X elita:DD

2. Lotnik421 Xbox One

3. maclogan

maclogan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Shiojiri
    Lepiej zagrać w totka lub w jakieś zdrapki , szanse na wygraną są takie same .... żałosne .

4. xbman360

xbman360 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kłodzko
    Z xboxem to ja bym się kłócił trochę bo na lockerz.com są konsole w standardzie NTSC a nasze konsole na których my gramy są w standardzie PAL więc jeśli będziemy mieć konsole xbox 360 ze standardem NTSC i jeśli kupimy sobie grę na PAL to nie będziemy mieć kolorów. Ja mam inny pomysł na lockerz , biorę sobie np. iPoda Touch za 630 PTZ i sprzedaję go za 700-800 w Polsce jako nówka .

5. chudas94

chudas94 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Mysłowice
    gdybym miał konto na pay pal to też bym miał te 25$ ;p

Wczytywanie...

Poleć forum