1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Lockerz

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez DKAS, Kwiecień 8, 2010.

1. DKAS

DKAS Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Rzeszów
    Witam.Kto chciałby zaproszenie na strone Lockerz.com niech napisze mi na PW swój email a ja wyśle zaproszenie w ciągu 12 godzin.

Czym jest Lockerz?

Jest to portal na ktorym zbieramy punkty (ptz) a nastepnie wymieniamy je (aktualnie na dostawach nagrod – tzw restockach, przewaznie raz w miesiacu) na przerozne nagrody. Na dzien dzisiejszy punkty pozyskujemy poprzez:

- codzienne logowanie (2 ptz, 4 ptz dla zlist)

- zapraszanie innych osob (2 ptz, 4 ptz dla zlist)

- odpowiadanie na codzienne ankiety (Dailies) (2-10 ptz, x2 dla zlist)

- ogladanie filmikow (2 ptz, 4 ptz dla zlist)

Po zaproszeniu 20+ osob uzyskujemy status zlist, dzieki ktoremu dostajemy wiecej ptz oraz dostajemy pierwsza nagrode – koszulke.

2. Lotnik421 Xbox One

3. dathan

dathan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Białystok
    koszulek nie wysyłają od marca , teraz jest inna nagroda . A z tego co wiem pisanie o lockerz jest tu zabronione

4. Pls

Pls Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  5. Blood.

Blood. V.I.P V.I.P

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Zostawiłem Ci 1 punkt który dzieli Cię od automatycznego bana, nie spamuj.

Wczytywanie...

Poleć forum