1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Logitech DRIVE FX warto?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez T4JS0N, Marzec 10, 2011.

1. T4JS0N

T4JS0N Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam pytanie czy warto kupić kierownice Logitech DRIVE FX ?? Jest ona w miarę tania i wydaje mi się że dobra. I czy lepiej kupić tą kierownice czy dysk 250gb (mam przerobionego Xboxa, nie chcialem ale takiego dostalem :/).

2. Lotnik421 Xbox One

3. przemo55

przemo55 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Sam zdecyduj czy chcesz dysk czy kierownicę .. Miałem taką i jest bardzo dobra, zupełnie inne doznania z jazdy. W niektóre gry bez kierownicy lepiej nie podchodzić.

4. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Jak najbardziej polecam - mój kumpel ją ma - fajnie się na niej śmiga :)

5. T4JS0N

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A masz może taką na sprzedaż ? Pisze bo nie moge się zdecydować bo na dysku moim (20 gb) po zainstalowaniu calej Forzy (1 i 2 płyta) zostalo mi rowne 5gb co nie starczy na żadna gre. Bo w sumie jak kupie kierownice to starczy mi jeszcze na dysk kolejny 20GB .

6. Hextor

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Nie mamy takiej na sprzedaż - rozejrzyj się na allegro bądź na giełdzie :) A na dysk uzbieraj kiedy indziej - póki co możesz z napędu przecież chyba grać?

7. T4JS0N

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Heh wiem tylko zbierać trochę będę musiał kieszonkowego do końca wakacji nie dostane , a na urodziny dostałem kasę :pP A dysk się przydaje bo cicho teraz mam w pokoju i nawet w nocy nie słychać nic (oprócz wetylatorów , ale to bardzo cichutko ). Czyli mówisz żeby zainwestować w kierownice ?? A tak przy okazji czy na bateriach da się grać czy lepiej pod prądem grać??
    EDIT:
    Pytania zostawiam , ale powiem tylko że kupie kierownice i dysk 60GB :)

8. Hextor

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Bateriach czy pod prądem? Chodzi Ci o pada?

Lepiej na bateriach bo bezprzewodowo :p

9. T4JS0N

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Chodzi mi czy da sie tu jak w kierownicy M$ na bateriach grać czy tylko na prądzie.

Wczytywanie...

Poleć forum