1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Logitech DriveFX kalibracja do Forzy motorsport 3

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez nowas89, Luty 17, 2010.

1. nowas89

nowas89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    ZgN
    witam:) tak jak w temacie... nie moge sie z tym połapac :( staram sie ustawic tego FX'a w opcjach gry "wewnetrzna martwa strefa sterowania" i zewnętrzna i nie wiem ktora to ktora.. :D przeszkadzac w standardowych ustawieniach zaczelo mi to, ze strasznie trudno bylo dobrac kierunek jazdy na wprost, mianowicie minimalnie kierownica wychylona i auto skreca chcial bym zwiekszyc margines bledu do jazdy na wprost, przy tych ustawieniach jest to prawie niemozliwe samochod ciagle albo delikatnie skreca w lewo albo w prawo (widze to nawet po ułozeniu rak kierowcy w grze) mimo ze kierownica wydaje sie byc ustawiona na wprost... ogromna pomoca bylo by zdjecie/screen ustawien idealnych dla tej kierownicy.. jezeli ktos z was takową posiada bardzo bym prosil o pomoc =) mile widziana rowniez kalibracja dla DriveFX do Dirta 2:)) pozdrawiam cale forom

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    na kierownicy jest taki mały guziczek naciskaj go az zacznie bardzo szybko migać wtedy sterowanie kierownica będzie bardzo przyjemne ja już chciałem ją reklamować kiedyś:p

4. nowas89

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    ZgN
    MIÓD !!!:* dziekuje ci uratowales mnie:D i kiere tez powiesz mi jeszcze jak to działa? to sa rozne stopnie czułosci tak? ile ich jest?

5. Rudy96

Rudy96 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Żagań
    Wiem, że są cztery(chyba, ale raczej tak :D) stopnie czułości. Sam zamierzam kupić te kierownicę :yeye:

P.S Mógłbyś napisać jak ta kierownica sprawuje się w grach(i ogólnie), bo większość osób na tym forum ma kierownicę M$ :p

P.S 2 Jakiej grubości musi być blat aby przykręcić te kierownicę?

6. BCG-pl

BCG-pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poznań
    ja sam mam ta kiere i nie widze sensu w wydawaniu 300zl na kierownice ms skoro ta mozna chwycic za 150. ogolnie kierownica jest bdb, nie sluchaj ludzi ktorzy pisza ze nie da sie jezdzic itd. bo to wszystko zalezy od ustawien w grze, kazda ma inaczej. do blatu chyba kazdego przykrecisz bo ma duzy zakres regulacji. mozesz smialo brac.

7. szabla30

szabla30 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    dołączę się do dyskusji zamierzam kupić takową kierownice do gry forza 3. Jak sie na niej jeżdzi czy długo przestawiałeś sie z pada na kierownice

8. nowas89

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    ZgN
    niema mowy o przestawianiu zadnym jezeli jestes dobry na padzie w forzie to na kierownicy bedziesz mistrzem:D bez porownania 3 wyscigi i jazysz odrazu o co chodzi:D co do samej kierownicy ja jestem naprawde zadowolony wciskam czarny guziczek i kierownica jedzie perfekt:D zauwazylem ze w forzie 3 kierowca grajac z kokpitu ma max promien skretu 90 stopni :D po skalibrowaniu kierownicy gdy gramy z kokpitu rece kierowcy ida rowniutko z naszymi rekoma cos prawia jeszcze ciekawsze wrazenie:D mi tam nie brakuje nigdy promienia skretu wystarczy 90 spokojnie. Sama kierownica jest dobrze naprawde wykonana przykreci sie do kazdego blatu. Troche marnie wypada znaczek Xboxa na niej fajnie by bylo gdyby wygladal jak oryginał ale to szczegol dla estetów:p ja swoja kupilem na allegro za 169zł (aukcja trwa jeszcze 7 dni) i naprawde moge ja z czystym sumieniem polecic dla kazdego kto lubi sie dobrze poscigac:D

9. Rudy96

Rudy96 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Żagań
    Też właśnie obserwuję tę aukcję. Jak sprzedam swoją starą kierownicę to kupuję od razu tą :D

Wczytywanie...