1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Logitech DriveFX- wibracje

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Fifol, Lipiec 21, 2012.

1. Fifol

Fifol Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam, od dwóch dni jestem posiadaczem używanej kierownicy Logitech DriveFX i nie mam pewności czy z wibracjami jest wszystko w porządku. Nigdy nie miałem do czynienia z prawdziwą kierownicą więc nie mam pojęcia jak działa tak naprawdę ten Axial Feedback (w teorii wiem, ale nie wiem jak to wygląda w praktyce i przekłada się na odczucia z jazdy). A teraz o co chodzi - po podłączeniu kierownicy do prądu stawia ona przy skręcaniu opór i wraca na domyślną pozycję (tu jest wszystko ok), Ale gdy włączam grę ze wsparciem FF wibracje dziwnie się przekładają na ruchy kierownicy. Zamiast czystych wibracji jak np w padzie kółko kierownicy po prostu samo porusza się o 3 stopnie w lewo i w prawo, co jest realistyczne przy jeżdżeniu po jakimś żwirze, ale chyba nie przy zakręcie na płaskim asfalcie. W efekcie nawet przy malutkich zakrętach kierownice muszę mocno trzymać żeby utrzymać kurs, tak nią "telepie". Nie wiem, może to jest normalne, w sumie da się do tego przyzwyczaić,ale wolę się wypytać, gdyż jak mówiłem to pierwsza porządna kierownica z jaką miałem do czynienia.

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    To nie jest porządna kierownica. Ten bubel był sprzedawany nowy po 80zł, cena poszła do góry bo przestali to produkować. Tak ta kierownica miała, dlatego że ona nie ma FF.

4. Fifol

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    ~akir, nie chce cię urazić, ale ja się pytałem czy ta kierownica tak ma normalnie, anie czy jest gówniana czy nie. Z ostatniego zdania wnio9skowałbym ,że tak.

5. Kryniuk

Kryniuk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Skierniewice
    tak, takie zachowanie tej kierownicy moja zachowuje się tak samo nie ma co od niej za dużo wymagać Pozdrawiam.

6. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Z tym się zgodzę. Sam ją półtora roku temu nabyłem nową za 80 zł i po tygodniu sprzedałem :) ta kiera tak ma, do xboxa 360 z średniej półki najlepsza jest MS ale trudno ją dostać.

7. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Napisałeś, ze pierwsza porządną, rozwialem wątpliwości do tego.ze to porządne.

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

8. Fifol

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Według mnie jest porządna ,skoro jest uważana za drugą najlepszą kierę do xboxa (fakt ,że wyboru dużego nie ma). Miałem kiedyś styczność z kierownicą ,chyba nawet produkvji Manty, więc nie dziw się ,że przy niej ten Logitech jest porządny. W każdy razie dziękuję za rozwianie wątpliwości, temat do zamknięcia.

Wczytywanie...

Poleć forum