1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Logitech FX i Forza 3

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez krisr77, Październik 19, 2009.

1. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    witam
    zakupilem ta kiere i jakos nie moge ustawic jej tak zeby sie dalo znosnie grac

Moglibyscie podac tu swoje konfigi na ktorych gracie tj.
    1. Ustawienia w profilu gry forza 3 (te zaawansowane)
    2. czulosc kierownicy

Dla mnie co bym nie ustawił kiera jest albo zbyt czuła (lata mi fura jak pijana) albo kierowanie jest zbyt tepe i wypadam z zakrętów

Ustawilem ja jako tako ale i tak narazie daleko mi do czasów z pada .....

2. Lotnik421 Xbox One

3. juziek1994

juziek1994 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Łódz
    Na kierownicy masz po lewej stronie taki niepozorny czarny przycisk po lewej stronie loga logitech i pod przyciskiem LB to jest ustawienie czułości kierownicy jak ta lampka zielona nad logiem logitech po naciśnięciu tego przycisku będzie mrugać wolno to kierownica będzie czuła jak cholera a jak będzie w szybko mrugać to masz niską czułość kierownicy najlepiej ustaw sobie 2 poziom czułości czyli mryga ci trochę wolniej od najszybszego mrugania i dostosuj sobie w forzie ustawienia, sam tak mam i gra się bosko pozdro

4. tomciopaluch

tomciopaluch Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia, Poland
    ile dales za kierownice?? allegro czy sklep?? tez planuje zakup dobrej kierownicy a slyszalem ze logitech ma bdb

5. DjKwaku

DjKwaku Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Piekary
    jak chcesz dobra kiere do X to tylko oryginalna :)

fakt nie jest za tania ale najlepsza kiera do X360

Ps. na oryg kierce nic nie zmienialem w ustawieniach i autko prowadzi sie bez problemow i duzo lepiej niz na padzie

6. stomil-olsztyn

stomil-olsztyn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczytno/Olsztyn
    mnie sie najlepiej prowadzi jak na super czułym jest na innych za szybko skacze. a kiera m$ ma głupi kształt. Logitech jednak jest dla mnie lepszy o 35 % od kiery m$. aha i ustaw sobie martwą oś skrętu wejściową na 3%. wtedy samochód będzie cały czas prosto jechał bez potrzeby korygowania. wtedy powinno śmigać aż miło.

A co do czasów z pada to mi zajęło 2 miechy jak zacząłem wyciągać lepsze czasy o 2 sec. na okrążeniu od moich najlepszych z pada. Także miłej nauki z forzą 3 życzę.

7. taaatooo

taaatooo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    W-wa
    potwierdzam, wcześniej jeździłem na Logitechu Drive FX, po zmianie na oryginalną M$ czerpię jeszcze więcej z przyjemności prowadzenia samochodu, choć nie jest tania to jednak nie żałuję wydanych pieniędzy

8. szokrok

szokrok Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Może ktoś napisać krok po kroku co koniecznie trzeba zmienić w ustawieniach kierownicy Logitecha FX, żeby przyjemność z grania w Forza 3 była jak największa?

9. DjKwaku

DjKwaku Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Piekary
    nie gram dla najwiekszej ilosci pkt, czasow, lvl czy co tam jeszcze mozna sobie postawic jako cel :)

gram bo lubie grac i jest to odskocznia od zycia :) a granie na kierownicy naprawde wkreca :) odkad mam kiere do X nawet nie tykam samochodowek bez kiery :)

granie na kierownicy to czysty fun ! warto wydac pare groszy i czerpac z gier to co najwazniesze :) czyli zabawe :p

Ps. nie wczesniej nie gralem duzo w samochodowki ... ale jak mam kiere to nawet takie gry mi sie spodobaly :) gra jest lepsza i nawet moja nazeczona zaczela grac na X :) tak wiec ... kierownica fajny bajer :)

Wczytywanie...

Poleć forum