1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

logitech g 27 do xboxa

Temat na forum 'Co kupić?' rozpoczęty przez wujeksamozlo71, Marzec 19, 2015.

1. wujeksamozlo71

wujeksamozlo71 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam gorącą prośbę o pomoc . Czy ktoś jest może użytkownikiem kierownicy Logitech g27 .
    Wiem bo widziałem filmiki na yutube że jest konwerter przy pomocy którego można takową kierownicę podłączyć do xboxa . Moje pytanie czy to prawidłowo działa i czy się ktoś orientuje gdzie można takie urządzenie kupić

2. Lotnik421 Xbox One

3. paTherion

paTherion Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    311
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Belfast
    Działa wszystko ale bez force feedback. Sam się orientowałem jako że chciałem kierownicę do pc i xbox one. Ja odkładam na thrustmaster 458 italia ^^

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

4. wujeksamozlo71

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Podobno xcm f1 v5 wersja konwertera już obsługuje force fedback ale tylko słyszałem dlatego poszukuję kogoś kto to sprawdził empirycznie . Zależy mi na g 27 ponieważ jest najbardziej zbliżonym sprzętem do reala

5. wujeksamozlo71

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Już wszystko wiem chwilę to niestety trwało ponieważ bardzo mało info w necie ale coś się udało . Konwerter o którym wspominałem działa :play: Tak więc z wszystkimi chętnymi mogę się podzielić wrażeniami za dwa tyg ( tyle idzie przesyłka z Hong Kongu ) Kiera już zakupiona g27 szukam jeszcze jakiegoś zgrabnego stelaża pod

6. paTherion

Polubienia:
    311
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Belfast
    To jednak działa ten ff pod tą wersją którą podałeś?

7. wujeksamozlo71

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Działa z tym że nie symbol konwertera v 5 tylko pod 360 jest v 3 a pod one jest v 4 a kolejny nr pod najnajnowszą konsolę sonego z którą też g27 nie jest kompatybilna . Jak wrócę wieczorem do domu poszukam link do strony producenta tam wszystko jest w opisach a na yutube znalazłem film na którym koleś testuje konwerter spięty właśnie z g27 .Teraz tylko stelarz i za chwilę rozwód hehe

8. paTherion

Polubienia:
    311
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Belfast
    Właśnie znalazłem tą stronę i też zauważyłem ze to v4. Z tym kontrolerem jednak kosztuje g27 tyle ile 458 italia dedykowana pod xbox one. Tylko ze italia nie śmiga z pc a g27 bez problemu ;)

Ps: I ciekawe jak to będzie z tą ceną ostateczną skoro to z Chin idzie. Daj znać jak coś - osobiście trzymam kciuki ^^

9. wujeksamozlo71

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jak tylko dostanę przesyłkę czyli konwerter podłączę i dam znać czy ff działa i oczywiście podzielę sie wrażeniami no i szukam stelaża znalazłem już wstępnie niestety koszt dość wysoki bo od 1300 pln ale cóż jak już uda mi się dopaaować taką kierownicę to i fotel się przyda (oczywiście mojemu synowi 7 letniemu )

Wczytywanie...

Poleć forum