1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Logitech G27

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez TradicFir321, Sierpień 22, 2015.

1. TradicFir321

TradicFir321 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam chciałbym kupić sobie kierownice logitech G27 do konsoli XBOX 360 i moje pytanie brzmi czy ta kierownica jest kontaktybilna z tą właśnie konsolą , ponieważ czytałem że do kierownicy trzeba jeszcze dokupić specjalny konwerter??

2. Lotnik421 Xbox One

3. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
  4. TradicFir321

TradicFir321 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    A jaki koszt takiej przejściówki ?? wiesz może.

adapter znalazłem jak ktoś szuka niech łapie
    http://www.pasaz.v10.pl/speedmaster...pter-do-kierownicy-xbox-dla-v2,p12830530.html

Jeszcze jedno pytanie czy skrzynia biegów będzie działała tak jak to jest naprawde razem z sprzeęgłem czy tylko jako sekwencja

Ostatnia edycja: Sierpień 23, 2015
Wczytywanie...

Poleć forum