1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Logitech prezentuje nowe kierownice dla PS4, PS3, XOne i PC

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Czerwiec 11, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3224
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Fani wyścigów nie mogą w ostatnim czasie narzekać na brak dobrych gier. Tę sytuację chce wykorzystać Logitech, który zaprezentował dwie kierownice. G29 zadziała z PlayStation 4, PlayStation 3 i PC-tami, natomiast G920 będzie śmigać z Xboksami One oraz komputerami osobistymi.

Kilka dni temu informację na temat G29 opublikował Amazon. Firma w tamtym czasie nie chciała skomentować sytuacji, ale jeszcze przed E3 odbyła się oficjalna prezentacja urządzeń.

Korporacja przygotowała dwa urządzenia i jeden gadżet zadziała z konsolami Sony, natomiast drugi z Xboksem One. Ciekawostką na pewno jest informacja o braku wsparcia dla Xboksa 360, ale za to oba sprzęty bez problemu podłączymy do komputerów osobistych.

Trzeba jednak przygotować się na spory wydatek, ponieważ kierownice zostały wycenione na ponad 1600 zł, a w dodatku fanatycy będą mogli dokupić sześciobiegowy drążek zmiany biegu za kolejne 250 zł.

Oczywiście gadżety charakteryzują się solidnym wykonaniem (skóra + metal) i jednocześnie zaoferują zainteresowanym komfortową jazdę. Przedstawiciele Logitechu wspomnieli, że przez ostatnie miesiące pracowali z Sony oraz Microsoftem nad stworzeniem tych licencjonowanych zabawek.

Kierownice trafią do sklepów w październiku i w dniu premiery G29 będzie współpracował z Driveclub, natomiast G920 po premierze Forza Motorsport 6 zaoferuje pełne wsparcie.

2. Lotnik421 Xbox One

3. DrumsSlayer

DrumsSlayer Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    L.A.
    Ciul mnie strzela, ze chociaz raz nie moga zrobic uniwersalnej kierwonicy dla obydwu konkurencyjnych konsol... Ja osobiscie chetnie bym sie skusil. A tak to pierdziele kupowac jedna kiere po GT a druga pod forze... Jak juz tyle chca za kierownice to troche rozwagi bo ludzie nie zawsze mierza w tylko jedna marke...

4. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Oni myślą ze wydadzą kółko i ludzie rzuca sie na yen drogi szmelc

5. f1older

f1older Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    183
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Evergreen Terrace 742
    w stosunku jakość/cena nic jednak nie przebije pierwszej bezprzewodowej kierownicy microsoftu.
    szkoda, przecież nie dam za kierę więcej niż za konsolę. choćby nie wiem jak dobra ta kiera była.

6. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    ja kupilem na ebay cronus max i podlaczylem sobie ta kiere z X360 do XO i jestem zadowolony, mozna sobie wszystko dowolnie ustawic, od FF do roznych innych rzeczy, w Forze 5 gra sie jak dla mnie wystarczajaco fajnie

f1older lubi to.
  7. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    A jak do cronusa podpina się np myszkę i klawę ? Da się czy trzeba 2x cronus do tego?

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

8. f1older

Polubienia:
    183
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Evergreen Terrace 742
    cooo?????
    i ty teraz dopiero o tym mówisz?? :D
    zabieram się za risercz. dzięks. :D

edit: risercz :D

Ostatnia edycja: Czerwiec 12, 2015
  9. barman_2000

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    niestety nie probowalem podlaczac, nie posiadam klawiatury ani myszki na usb zeby to sprawdzic
    tylko potrzebny bedzie ten adapter ktorym sie podlacza pada do PC aby dzialaly bezprzewodowe rzeczy

10. f1older

Polubienia:
    183
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Evergreen Terrace 742
    trochę już się wgłębiłem, i emocje jakby opadły... :D
    bo i ten adapter, i rzekomo duży deadzone, brak ff u niektórych, a i obawa że nowy update zablokuje możliwość korzystania z tego...
    to tak na szybko, co wyczytałem.
    na razie się wstrzymam, ale będę trzymał rękę na pulsie.
    bo ta kiera z tematu, jakkolwiek fajna i wgl, to za droga o conajmniej tysiąc. :D

11. barman_2000

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    zacznijmy od tego ze trzeba to skonfigurowac aby poprawnie dzialalo, sa instrukcje do kazdej gry, trzeba wgrac ustawienia na kompie a potem je wybrac, bez ustawien nie bedzie FF oraz nie bedzie sie dalo grac, a jakby chcieli to zablokowac to juz by to dawno zrobili bo to jest juz 1,5 roku na rynku

f1older lubi to.
Wczytywanie...

Poleć forum