1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Logitech x540.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez chudek, Styczeń 9, 2011.

1. chudek

chudek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam piszę z prośba taka ponieważ zastanawiam się czy mógłbym wykorzystać moje komputerowe głośniki Logitech x540 jako "kino domowe" konkretnie chodzi o to że chiciałbym kupić jakiś odtwarzacz Blueray i podpiąć do niego te głosniki. Czy istnieje jakaś szansa zrobienie z tego kina domowego bez amplitunera? Jakieś propozycje jak by mozna to rozwiązać?

2. Lotnik421 Xbox One

3. ms_crew

ms_crew Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Obawiam sie ze nie uda ci sie bez amplitunera z odpowiednia funkcja. Nie posiadam odtwarzacza BluRay ale watpie zeby mial taki dekoder wbudowany

4. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
  5. BCG-pl

BCG-pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poznań
    mozesz kupic przejsciowke ale wtedy twoje glosniki beda grac tak jak 2.1 tyle ze bedzie ich wiecej. po prostu na tylnych nie uslyszysz krokow kogos kto idze za toba, nie doswiadczysz dzwieku przestrzennego.

6. cru5h

cru5h Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Sosnowiec
    Kup kartę 5.1 do PC i odtwarzacz blueray do PC i problem rozwiązany :)

7. szmaja111

szmaja111 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kościelec
    kolego mam taki sam problem. Mam powieszone na ścianach x 540 w starym pokoju, a w nowym mam amplituner z dwoma kolumnami. Pytałem się ojczulka czy mógłbym dać na tyły 2 głośniki ( x- 540), powiedział, że jest możliwość, że się spalą.

Wczytywanie...

Poleć forum